App Store Google Play

СБУ провела в Дніпрі нараду, як боротися з наркомафією

29.07.2010 12:43
28 липня на виконання доручення Президента України щодо посилення боротьби з наркобізнесом у Дніпропетровську пройшла міжрегіональна нарада СБУ.

За інформацією Прес-центру СБ України, керівники та співробітники спецпідрозділів, що займаються боротьбою з корупцією та організованою злочинністю, з п'ятнадцяти областей України підбили підсумки роботи та обмінювались практичним досвідом з актуальних питань протидії наркобізнесу.

Звертаючись до учасників наради, перший заступник Голови Служби безпеки України Володимир Рокитський наголосив, що боротьба з незаконним обігом наркотиків та організованою злочинністю є одним з пріоритетних напрямків роботи, а на теперішній час, вона переходить на якісно новий рівень. За його словами, спецпідрозділи СБУ повинні стати важливим елементом у загальнодержавній системі боротьби з наркобізнесом, зокрема у сфері протидії зрощенню криміналітету з представниками правоохоронних органів.

Позитивним прикладом, за його словами, є ліквідація міжрегіонального злочинного угруповання у м. Дніпропетровську, члени якого налагодили постачання та збут великих контрабандних партій психотропних речовин. Злочинці розповсюджували наркотики у Вінницькій, Дніпропетровській, Київській та Хмельницькій областях. Під час затримання у наркоділків було вилучено 2 кілограми амфетаміну та 3 тисячі пігулок екстазі. Наркотики були приховані у пакетах з-під фруктового соку та пластикових упаковках від морепродуктів. За цінами «чорного ринку» загальна вартість вилученого становить понад 1 млн. гривень.

Завдяки зусиллям СБУ навесні цього року була ліквідована ще одна організована злочинна група, яка створила та тривалий час використовувала нарколабораторію з виготовлення синтетичних наркотиків. Вона була найпотужнішою у Дніпропетровському регіоні, розгалужена мережа збуту психотропних наркотиків поширювалась на Дніпропетровську, Донецьку та Запорізьку області. Під час обшуків у лабораторії вилучено метамфетаміну на суму близько трьохсот тисяч гривень, лабораторне устаткування, хімічні компоненти та реактиви, яких вистачило б на виготовлення десяти кілограмів наркотиків.

Така увага Служби безпеки України і дяка нашим оперативникам не може не радувати. Втім, залишається двоїсте враження - чи то в інших областях з наркоторговцями борються не так ефективно, чи, як стверджують певні ЗМІ, Дніпропетровщина давно й надійно утримує першість з виробництва та розповсюдження різноманітної "отрути".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...