App Store Google Play

Корнякова слідкуватиме за оборудками Бойка для Сівковича чи Клюєва?

29.07.2010 12:06
Кабінет міністрів призначив Тетяну Корнякову заступником міністра палива та енергетики. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на міністра Кабінету міністрів України Анатолій Толстоухов.

«Сьогодні на засіданні уряду екс-заступника генерального прокурора Тетяну Корнякову призначено заступником міністра палива та енергетики України», - сказав пан Толстоухов.

Нещодавно низка ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що Тетяна Корнякова подала у відставку з посади заступника ген прокурора за власним бажанням.

Як з'ясувалося, генеральний прокурор Олександр Медведько вже підписав її заяву про звільнення - Тетяна Корнякова повинна залишити свію посаду як тільки вийде з відпустки.

Призначення Тетяни Корнякової заступником міністра палива та енергетики відбулося за рекомендацією віце-прем'єра з питань нацбезпеки і оборони Володимира Сівковича. Про це пише Комерсант-Україна з посиланням на джерело в Мінпаливенерго.

«Його ініціатива полягала в тому, щоб посилити боротьбу з корупцією в паливно-енергетичному комплексі, і для цього він рекомендував призначити Тетяну Корнякову», - сказав співрозмовник.

Водночас опитані експерти вважають, що в Мінпаливенерго Корнякову запросив голова міністерства Юрій Бойко.

«Віктор Сівкович працює в одній команді з першим віце-прем'єром Андрієм Клюєвим, і Тетяна Корнякова не належить до їхньої групі», - стверджує член комітету Верховної Ради з ПЕК Олександр Гудима.

«Більше того, вона неодноразово допомагала Юрію Бойку і вважається лояльною до нього. У свою чергу, у Андрія Клюєва не найкращі стосунки з Юрієм Бойком - перший віце-прем'єр не може управляти ПЕК, хоча він формально йому підпорядкований, через те що Юрій Бойко має прямий вихід на президента», - додав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...