App Store Google Play

Дощ та вітер руйнують Дніпропетровщину

29.07.2010 14:09
Унаслідок погіршення погодних умов (сильна злива, шквалистий вітер) в різних куточках Дніпропетровщини 28 липня зареєстровано низку надзвичайних ситуацій. Так, у Дніпропетровську, на вулиці Рощинській в Самарському районі, впало дерево, порвавши електродроти й перегородивши вхід на подвір'я. Стовбур розпиляли й прибрали з дороги працівники районного пожежно-рятувального підрозділу.

У Красногвардійському районі обласного центру вітром повалило бетонну електроопору зовнішнього освітлення, яка впала на багажник легковика ВАЗ-2101, що рухався по вулиці Павлова в напрямку Набережної Заводської. 60-річна водій автівки не постраждала. Відновлення зовнішнього освітлення на ділянці від вулиці Павлова до залізничного мосту заплановано на 29 липня.

У Синельниківському районі зафіксовано 20 випадків падіння дерев та численні пориви електродротів, що частково знеструмило саме місто (115 будинків) та село Троїцьке (273 осель). Того ж дня електроживлення було повністю відновлене.

У Новомосковському районі області повалене вітром дерево впало на дах автомобіля ВАЗ-21112, припаркованого на вулиці Радянській. Стовбур розпиляли й прибрали з легковика місцеві МНСники. Унаслідок пориву електродротів у районі частково знеструмлено місто Новомосковськ, мікрорайон Кулебівка (4500 осіб), села Хутір Губиниха (400 осіб), Мар'янівка (162 осіб), Дмитрівка (393 осіб), пошкоджено дахи будинків у селах Дмитрівка (5 будівель), Хутір Губиниха (25 будівель). Розпочато ремонтно-відновлювальні роботи.

У Магдалинівському районі області зафіксовано 94 випадки падіння дерев, які були ліквідовані силами місцевих рятувальників МНСників, райавтодору, комунальних служб та населення. Унаслідок пориву електродротів частково без електропостачання залишились 4 населених пункти - селище міського типу Магдалинівка (520 чоловік), села Новопетрівка (125 чоловік), Виноградівка (107 чоловік), Дмухайлівка (192 чоловіки), частково зірвано шиферні дахи із 57 будівель у цих же населених пунктах. Розпочато ремонтно-відновлювальні роботи.

У Новомосковському та Магдалинівському районі, які найбільше постраждали від негоди, на 29 липня заплановано засідання районних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...