App Store Google Play

Дніпропетровський фірмовий – потяг майбутнього

29.07.2010 16:28
 

До вересня Укрзалізниця в експериментальному режимі розпочне заключний етап програми продажу електронних квитків через Інтернет. Зокрема,  експериментальні поїздки будуть здійснюватися у поїзді №80/79 Київ-Дніпропетровськ,  провідники якого  матимуть пристрій для зчитування квитків, придбаних через Інтернет.  Про це повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Леонід Лобойко.

„Два етапи програми вже діють, і сьогодні на стадії завершення роботи для впровадження третього етапу. Випробування успішно пройшли на дослідному полігоні випробування і до вересня розраховуємо зробимо експериментальну поїздку. Це означає, що пасажиру не треба буде звертання до касирів, досить просто з паперовою роздруківкою Інтернет-квитка підійти  до провідника, який матиме спеціальний зчитувальний пристрій", - уточнив Леонід Лобойко.

На сьогодні послуга замовлення та оформлення квитків через мережу Інтернет користується все більшою популярністю. Станом на 29 липня, з початку впровадження через Інтернет було оформлено 120 тисяч місць, а  загалом замовлено більше 140 тисяч.

Нагадаємо, що за весь 2009 рік пасажири Укрзалізниці зарезервували та оформили через Інтернет 82 281 квиток, із них 71 720 проїзних документів були оплачені також через Інтернет.

Отримати довідку щодо наявності вільних місць у поїздах, вартості проїзду та оформити замовлення можна, зайшовши на офіційний веб-сайт Укрзалізниці http://www.uz.gov.u%d0%b0/, у розділ Для пасажирів/Замовлення квитків.

Оплатити замовлення можна платіжною карткою Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) або міжнародною платіжною карткою (VISA, MasterCard, VISA Elektron, Maestro). Після оплати пасажир отримує унікальний цифровий код, за пред'явленням якого він оформляє свій квиток у будь-якій касі Укрзалізниці в будь-який день до відправлення свого поїзда.

Через мережу Інтернет здійснюються замовлення квитків за повну вартість та дитячі. Безкоштовні та пільгові проїзні документи оформлюються виключно в касах.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...