App Store Google Play

Електорат Януковича не платить за тепло. Померзне?

27.07.2010 12:20

Підприємства теплового обслуговування населення України заборгували Державній Компанії «Газ України» більше 2,4 млрд. грн. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Багато про що може сказати географічний розподіл неплатників. Найбільші борги за період з 1 жовтня 2009 року є підприємства теплокомуненерго Донецької (482 млн. грн.), Дніпропетровської (344 млн. грн.), Луганської (278 млн. грн.), Харківської (244 млн. грн.) та Одеської (140 млн. грн.) областей. Не ліквідувала свою заборгованість у сумі більше 2 млрд. грн. і компанія «Київенерго».

Як підкреслюють у ДК «Газ України», найгірший рівень розрахунків за спожитий з 1 жовтня 2009 природний газ стабільно демонструють виробники тепла Закарпаття - 39%, Луганщини - 45% та Севастополя - 55%.

Співставляючи географію боргів за тепло з електоральною мапою виборців чинного президента Віктора Януковича, доводиться констатувати, що саме прихильники чинного президента не вважають за потрібне сплачувати за спожиті комунальні послуги.

При цьому в ДК «Газ України» підкреслюють, що більшість підприємств-тепловиробників не виплачують заборгованість за газ, спожитий у попередньому опалювальному сезоні 2008-2009 років. Заборгованість за цей період перевищує 1,9 млрд. грн.

Що ж, як кажуть друзі Віктора Федоровича з Росії "как аукнется, так и откликнется". При наявності в підприємств теплопостачальників заборгованості за природний газ, спожитий з 1 жовтня 2009, ДК «Газ України» не буде укладати з ними договори на поставку природного газу в новому опалювальному сезоні та не буде виділяти їм планові обсяги природного газу.

У зв'язку з цим або підприємства комунальної теплоенергетики прискорять оплату накопиченої заборгованості, або електорат Віктора Федоровича елементарно вимерзне разом з тими українцями, яким не пощастило жити на Донбасі, в Севастополі, Харкові чи Одесі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...