App Store Google Play

"Свобода" влаштує "Кіріл-party"

23.07.2010 16:33

Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" проведе художній флеш-моб "Кіріл-party" з нагоди візиту глави Російської православної церкви патріарха Кирила до Дніпропетровська у п'ятницю ввечері. Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

"Дніпропетровські представники мистецтва і жителі міста висловлять своє ставлення до візиту непроханого гастролера", - йдеться в повідомленні прес-служби.

В ході акції представники "Свободи" звернуться з закликом "остерігатися солодких промов Володимира Гундяєва, який виконує вказівку Кремля - навертати "хохлів".

- З подій останніх років видно, що московський уряд зайшов у своїй знахабнілій, зверхній політиці щодо підкорених народів та бездарній політиці до власного, штучно створеного "русскава народа" у глухий кут. Московщина потерпає від страшенної демографічної кризи, пов'язаної як із нестачею новонароджених, так і з "стратегічним" споюванням співвітчизників, особливо чоловічої статі. Як наслідок - маємо величезний дефіцит гарматного м'яса у російській армії, без якої Московщина існувати не в змозі, - заявляє "Свобода".

У повідомленні свободівці розкривають свою версію візиту патріарха: "Геніальний вихід знайшли рік тому - вигадали програму "возвращения саатечественнікав". Але події на Кавказі, протистояння з Китаєм, газо- та нафтопромисли вимагають набагато більшої кількості таких "саатечественнікав". До того ж москвинська політика призвела до активізації ісламського фундаменталізму по всій території Росії. Усе вищевказане потребує робочої сили та гарматного м'яса. Вихід одразу знайшли: повернути в лігво Московщини "отбівшихся хахлов" під приводом воз'єднання "русскава народа". З такими закликами і приїхав до нас Кіріл Ґундяєв ("патріарх Кіріл").

Якщо Ви не розумієте чим відрізняється українська церква київського патріархату від московського та бажаєте об'єднання з РФ, але у Вас є чи будуть діти - подумайте, а чи потрібен Вам новий Афганістан (Чечня, Грузія, Дагестан і тому подібне.)? Мисліть глибше, остерігайтесь солодких промов незваного гостя, який щоразу приїздить в Україну не з релігійною місією, а з політичною, аби проголошувати нам , українцям, ворожі цінності "рускава міра".

Як повідомлялося, 20 липня до України прибув Московський патріарх Кирило. Візит патріарха триватиме дев'ять днів і включатиме три міста: Одесу, Дніпропетровськ і Київ.

 

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...