App Store Google Play

«Оновлення країни» оскаржило пам’ятник Сталіну у суді

23.07.2010 17:19
Координатор Громадської ініціативи «Оновлення країни» у Запорізькій області Дмитро Харьков оскаржив у суді спорудження пам'ятника Сталіну у м. Запоріжжя. Позов до Жовтневого районного суду м. Запоріжжя було направлено 22 липня.

«Вважаю, що встановлення зазначеного Пам'ятника у м. Запоріжжя, де я народився та постійно проживаю, є незаконним та таким, що принижує мою честь та гідність, а також завдає тяжких моральних страждань», - йдеться, зокрема, у позовній заяві.

У документі також наголошується, що «винність Сталіна (Джугашвілі) Йосипа Віссаріоновича в організації геноциду частини української національної групи в 1932-1933 рр. є преюдиціальним фактом».

Позивач також наводить факти злочинів сталінського режиму проти власної родини. Він вимагає демонтажу пам'ятника Сталіну і підкреслює незаконність його встановлення.

За словами Дмитра Харькова, цей пам'ятник - наруга над українським народом і його необхідно терміново демонтувати. «Встановлювати пам'ятник людині, яка знищила мільйони українців, неприпустимо. Тому Громадська ініціатива «Оновлення країни» вимагає демонтажу монумента, адже своїм прикладом ми показуємо, що в Запоріжжі живуть не одні комуністи», - коментує свої дії координатор в Запоріжжі Дмитро Харьков.

Як відомо, раніше лідер «Оновлення країни» Валентин Наливайченко неодноразово висловлювався за демонтаж пам'ятника Сталіну, а також підкреслював необхідність розслідування та передачі до суду усіх злочинів проти людини, які відбулися на нашій території протягом 1917-1991 років.

Пропонуємо Вашій увазі також повний текст позовної заяви.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...