App Store Google Play

Міська влада Дніпропетровська вкотре порушила Конституцію

23.07.2010 09:29

Заборона Дніпропетровській обласній організації Української народної партії проводити пікет зустрічі патріарха Кирила, отримана від дніпропетровського міськвиконкому - це антидемократичне, незаконне рішення та відверта дискримінація українців в Україні.

Про це заявив голова організації Анатолій Сокоринський.

- Цей папірець - інакше я його назвати не можу - є абсолютно антиконституційним: Основний закон однозначно встановлює, що будь-яка заборона може бути видана лише судом!, - наголосив голова Дніпропетровської УНП та звернувся до всіх політичних сил із закликом протестувати проти цього антиконституційного акту.

Сокоринський зауважив, що «дивною є аргументація міськвиконкому».

- "Вітчими міста» (ну не батьками ж їх називати!) послалися на своє рішення, про те, що масові заходи можна проводити лише біля пам'ятника В. Чкалову - проте, це рішення вже п'ять разів скасовував то суд, то прокуратура, і кожного разу виконком знову його приймав, лише помінявши пункти місцями, - розповів Сокоринський.

Він додав, що останній раз, відповідно до заяви УНП, обласна прокуратура спеціально зазначила, що подібне рішення - обмеження права громадян України на мирні пікети.

- Інший «аргумент», що міліція не зможе нас захищати, звучить як відверта погроза, більше того, в тексті є прозорий натяк, що ми, мовляв, вороги народу: в нашому місті Сталін не помер!, - резюмував далі голова організації.

- Якщо від свободи відрізати малесенький шматочок, то в цьому шматочку опиниться вся свобода, - підсумував Анатолій Сокоринський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...