App Store Google Play

Голову Дніпропетровського суду впіймано на підтримці рейдерів

23.07.2010 13:36
Голова Апеляційного суду Дніпропетровської області Володимир Вихров підозрюється в пособництві рейдерській діяльності скандально відомого Костянтина Паршина та фінансово-промислової групи АБ "Південний". Про це повідомляє  Народная Правда з посиланням на джерело в суді.

За словами джерела, протягом останніх декількох місяців Вихров тісно співпрацює зі співзасновниками банку "Південний" і особисто контролює винесення рішень, пов'язаних з рейдерською діяльністю банку.

"Незалежно від того, як була розглянута справа в першій інстанції, в апеляційному суді абсолютно всі рішення виносилися в інтересах банку" - заявило джерело.

Співрозмовник також повідомив, що учасниками всіх цих "сумнівних процесів" були юристи з компанії Костянтина Паршина РК "Придніпров'я".

Можливою причиною співпраці Вихрова з засновниками "Південного" джерело називає майбутнє в серпні переобрання голови суду і пов'язану з цим потребу Володимира Васильовича у фінансових ресурсах, яку можуть задовольнити співвласники банку.

Раніше ЗМІ повідомляли про серію рейдерських захоплень, здійснених Костянтином Паршиним у співробітництві з ФПГ "Південного".

13 травня Костянтин Паршин був затриманий у Києві співробітниками міліції. 18 червня Голосіївський районний суд Києва обрав затриманому раніше Костянтину Паршину запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...