App Store Google Play

Голову Дніпропетровського суду впіймано на підтримці рейдерів

23.07.2010 13:36
Голова Апеляційного суду Дніпропетровської області Володимир Вихров підозрюється в пособництві рейдерській діяльності скандально відомого Костянтина Паршина та фінансово-промислової групи АБ "Південний". Про це повідомляє  Народная Правда з посиланням на джерело в суді.

За словами джерела, протягом останніх декількох місяців Вихров тісно співпрацює зі співзасновниками банку "Південний" і особисто контролює винесення рішень, пов'язаних з рейдерською діяльністю банку.

"Незалежно від того, як була розглянута справа в першій інстанції, в апеляційному суді абсолютно всі рішення виносилися в інтересах банку" - заявило джерело.

Співрозмовник також повідомив, що учасниками всіх цих "сумнівних процесів" були юристи з компанії Костянтина Паршина РК "Придніпров'я".

Можливою причиною співпраці Вихрова з засновниками "Південного" джерело називає майбутнє в серпні переобрання голови суду і пов'язану з цим потребу Володимира Васильовича у фінансових ресурсах, яку можуть задовольнити співвласники банку.

Раніше ЗМІ повідомляли про серію рейдерських захоплень, здійснених Костянтином Паршиним у співробітництві з ФПГ "Південного".

13 травня Костянтин Паршин був затриманий у Києві співробітниками міліції. 18 червня Голосіївський районний суд Києва обрав затриманому раніше Костянтину Паршину запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...