App Store Google Play

Голову Дніпропетровського суду впіймано на підтримці рейдерів

23.07.2010 13:36
Голова Апеляційного суду Дніпропетровської області Володимир Вихров підозрюється в пособництві рейдерській діяльності скандально відомого Костянтина Паршина та фінансово-промислової групи АБ "Південний". Про це повідомляє  Народная Правда з посиланням на джерело в суді.

За словами джерела, протягом останніх декількох місяців Вихров тісно співпрацює зі співзасновниками банку "Південний" і особисто контролює винесення рішень, пов'язаних з рейдерською діяльністю банку.

"Незалежно від того, як була розглянута справа в першій інстанції, в апеляційному суді абсолютно всі рішення виносилися в інтересах банку" - заявило джерело.

Співрозмовник також повідомив, що учасниками всіх цих "сумнівних процесів" були юристи з компанії Костянтина Паршина РК "Придніпров'я".

Можливою причиною співпраці Вихрова з засновниками "Південного" джерело називає майбутнє в серпні переобрання голови суду і пов'язану з цим потребу Володимира Васильовича у фінансових ресурсах, яку можуть задовольнити співвласники банку.

Раніше ЗМІ повідомляли про серію рейдерських захоплень, здійснених Костянтином Паршиним у співробітництві з ФПГ "Південного".

13 травня Костянтин Паршин був затриманий у Києві співробітниками міліції. 18 червня Голосіївський районний суд Києва обрав затриманому раніше Костянтину Паршину запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...