App Store Google Play

Голову Дніпропетровського суду впіймано на підтримці рейдерів

23.07.2010 13:36
Голова Апеляційного суду Дніпропетровської області Володимир Вихров підозрюється в пособництві рейдерській діяльності скандально відомого Костянтина Паршина та фінансово-промислової групи АБ "Південний". Про це повідомляє  Народная Правда з посиланням на джерело в суді.

За словами джерела, протягом останніх декількох місяців Вихров тісно співпрацює зі співзасновниками банку "Південний" і особисто контролює винесення рішень, пов'язаних з рейдерською діяльністю банку.

"Незалежно від того, як була розглянута справа в першій інстанції, в апеляційному суді абсолютно всі рішення виносилися в інтересах банку" - заявило джерело.

Співрозмовник також повідомив, що учасниками всіх цих "сумнівних процесів" були юристи з компанії Костянтина Паршина РК "Придніпров'я".

Можливою причиною співпраці Вихрова з засновниками "Південного" джерело називає майбутнє в серпні переобрання голови суду і пов'язану з цим потребу Володимира Васильовича у фінансових ресурсах, яку можуть задовольнити співвласники банку.

Раніше ЗМІ повідомляли про серію рейдерських захоплень, здійснених Костянтином Паршиним у співробітництві з ФПГ "Південного".

13 травня Костянтин Паршин був затриманий у Києві співробітниками міліції. 18 червня Голосіївський районний суд Києва обрав затриманому раніше Костянтину Паршину запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...