App Store Google Play

Мешканка Дніпропетровська стала власницею художньої колекції

21.07.2010 13:49
Мешканка Дніпропетровська Марина Свідло несподівано стала власницею кладу,  який мистецтвознавці оцінюють щонайменше у 20 тисяч доларів. Про це повідомляє "Сегодня".

Сталося це абсолютно випадково: під час ремонту в подарованій мамою квартирі на горищі будинку жінка знайшла близько двох десятків картин. Разом з електриком вони планували обговорити деталі ремонту, натомість наткнулися на цілий склад картин, а в куті горища, немов у майстерні художника,  стояв мольберт з натягнутим чистим полотном.

У місцевому художньому музей, куди Марина одразу віднесла частину знайдених полотен, впізнали роботи відомих дніпропетровських художників радянського періоду - майстрів індустріального пейзажу. На деяких з них є підпис автора - Олександр Войцеховський. Ще одним автором є Володимир Ерлих.

Заступник директора художнього музею Людмила Тверська припускає, що в будинку, де були знайдені шедеври, колись жив батько Олександра Войцеховського, тому не дивно що його син разом із другом Володимиром малювали картини саме на цьому горищі.

Нажаль, більшість картин поточені пліснявою і на їх відновлення потрібні чималі гроші, однак музейники з радістю готові прийняти шедеври до своїх фондів. Так само з радістю готові прийняти роботи малярів-шістдестяників і приватні колекціонери. Останні навіть готові платити за кожне полтно по 1,5-2 тисячі доларів.

Марина Свідло не проти віддати картини музею безкоштовно, але просить, щоб бодай одну з них їй дозволили залишити на пам'ять.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Припустимо, що 23 лютого 1918 року дійсно була створена Червона Армія, яка вдало громила німців та героїчно зупинила наступ на Петроград. Окей.Тоді, відштовхуючись від позиції радянського міфу, всім н...
1. Ініціатива із певним лобістським ресурсом, не широкою, але чітко вибудуваною промо-кампанією, без адміністративного ресурсу може отримати результат на найвищому рівні.2. Прихильників Січеславської...
Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...