App Store Google Play

Дніпропетровщина вимирає

20.07.2010 13:41
Після  зафіксованого в Україні в першому кварталі 2010 року спаду народжуваності, протягом другого кварталу поточного року в країні знову фіксується зростання кількості народжень.

Про це повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович з посиланням на статистичні дані органів реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції.

За даними міністра, протягом квітня-червня 2010 року в Україні було зареєстровано понад 120 тисяч народжень, що майже на 15 відсотків вище за показники січня-березня цього ж року.

У чотирьох регіонах - Волинській, Закарпатській, Рівненській областях та у Києві - кількість реєстрацій народжень перевищила кількість реєстрацій смерті. Зокрема, у Закарпатській області - на  16%, м. Києві - на 14%, Рівненській області - на 12%, Волинській області - на 5%.

Упродовж першого кварталу 2010 року народжуваність перевищувала смертність лише в Закарпатській області та в столиці - відповідно на 12% та 6%.  

Загалом, кількість зареєстрованих смертей в Україні протягом першого півріччя 2010 року перевищувала кількість зареєстрованих народжень в середньому на 34%, що відповідає показникам відповідного періоду 2009 року.

Проте у восьми регіонах кількість актових записів про смерть перевищувала кількість складених актових  записів про народження майже вдвічі. Зокрема, це Дніпропетровська, Чернігівська, Сумська, Луганська, Донецька, Полтавська, Запорізька та  Харківська.

За даними Облстату, кількість наявного населення на 1 червня у Дніпропетровській області складає 3 млн. 246 тис. 703 особи. У Дніпропетровську мешкає один мільйон і трохи менше 10 тисяч городян (1 009 848 осіб).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...