App Store Google Play

Південмаш похвалився досягненнями і пожалівся на долю

19.07.2010 11:38
Державне підприємство «ВО «Південний машинобудівний завод ім. А.Макарова» (Дніпропетровськ) проводить випробування супутника «Січ-2». Про це йдеться у повідомленні «Південмашу» для преси.

Як стверджують півданмашівці, робота з «Січ-2» йде за графіком, супутник виготовлений і проходить етап випробувань, пуск ракети-носія «Дніпро» з «Січ-2» запланований на жовтень 2010 року. Український супутник «Січ-2» призначений для дистанційного зондування землі.

Також у числі найбільших проектів «Південмашу» на сьогодні - виготовлення першого щабля ракети-носія «Таурас II» та ракети-носія «Циклон-4». Крім цього, на підприємстві сподіваються на перспективи розширення виробництва агрегатів шасі до літаків Ан-140 та Ан-148.

Як зазначено в релізі, на сьогодні через кризу, що продовжується, підприємству доводиться виживати. У поточних умовах навіть для незначного підвищення окремих показників ефективності потрібні істотні матеріальні витрати, які поки держава не в змозі забезпечити - стверджують на підприємстві.

«Південмаш» перейшов на скорочений режим, але зберіг робочі місця. Керівництво підприємства шукає й знаходить способи оптимізації бізнесів-процесів. Державне підприємство має намір продовжувати нарощувати власний портфель замовлень і стабільно виконувати свої зобов'язання на ринку», - відзначається в інформації підприємства.

Також відзначається, що керівництво об'єднання планує скоординувати зусилля з керівництвом НКАУ й адміністрацією області для максимального залучення фінансових ресурсів в інтересах розвитку Південмашу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...