App Store Google Play

У Дніпропетровську поговорять про будівництво гумового заводу

17.07.2010 09:50

26, 28 та 29 липня у Дніпропетровську відбудуться громадські слухання з питань будівництва нових об'єктів у місті.

Зокрема, 26 липня з 17 до 19 години в СШ №10 на вулиці Бригадній, 10 обговорять проект розподілу території житлового кварталу, обмеженого вулицями Чернишевського, Писаржевського, Феодосіївською та проспектом Гагаріна. Замовником проекту є ТОВ ЮТА-ЛТД, розробником - НВП "ХЕЛГ". Розробник представить на розгляд громадськості 11 планувально сформованих груп.

28 липня розглядатиметься розташування виробничої бази з виготовлення гумотехнічних виробів потужністю 0,1 тис.тонн в рік по вулиці маршала Малиновського, 98К.

На даний час на майданчику розташовано дві будівлі: двоповерхова будівля АБК та одноповерхова будівля їдальні. Проектом передбачається розміщення виробництва в будівлі їдальні, яка блокується з будівлею АБК. Обидві будівлі будуть реконструйовані. У вставці передбачається розмістити гараж (на першому поверсі), побутові та технічні приміщення (на другому поверсі). Окрім цього, заплановане будівництво на майданчику допоміжних будівель і споруд.

За даними міськради, з півночі майданчик граничить з територією виробничої фірми «СМС»; з північного заходу - з виробничою фірмою «Сплав», з заходу - з виробничою фірмою «Батист-Дніпро», зі сходу - з виробничою фірмою «KLAAS», з півдня - із затокою колишньої човнової станції. Найближча житлова зона (приватний сектор) розташована в східному напрямі на відстані понад 60 м.

Замовниками проекту є ДПІ «Укргумопроект», ТОВ ВБФ «Стройкомплекс» ЛТД, ДАО «Будівельна компанія «УКРБУД» ДП «ПІ «Придніпровський Промстройпроект». Слухання триватимуть з 17 до 19 години в приміщення гімназії №57 на вулиці Прогресивній, 3.

А 29 липня в СШ №25 на вулиці Бориса Кротова, 19 проходитимуть громадські слухання з питання проектування та реконструкції теплового розподільчого пункту № 1 у котельню по вул.  Підмогильного, 17Т.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...