App Store Google Play

Мешканці Червоноповстанської балки стали на захист свого житла

17.07.2010 11:17
15 липня у Дніпропетровську з'явилося громадске об'єднання під назвою «Захист прав на приватну власність у м. Дніпропетровську». Воно створене із метою упередження протиправних дій з боку влади при реконструкції Червоноповстанської балку.

7 липня в Жовтневій райадміністрації міста Дніпропетровська проходило громадське обговорення плану реконструкції балки. На слухання потрапили лише 50 представників з 28-тисячної спільноти, якої стосується дане питання. Як зазначають активісти, інформація про слухання до них дійшла випадково, а оголошення про обговорення взагалі ніхто з них не бачив. Під час громадського обговорення люди побачили схеми, згідно яких на місці їхніх будинків має з'явитися автомагістраль та високоповерхові адміністративно-комерційні споруди. Заголом, згідно інформації громадського об'єднання, під час реконструкції балки підлягають зносу 2320 будинків, у яких мешкає 28,5 тисяч людей.

Як дізналася ініціативна група, проект реконструкції виконаний «Ахітектурною майстернею Аліпова» та київським ГІПРОГРАДОМ. Той же ГІПРОГРАД виконав і експертизу проекту. Тому жителі балки підлягають сумніву її неупередженість.

Ініціативна група підкреслює, що вони не проти реконструкції як такої. Вони вимагають припинити підготовчі роботи, доки мешканці ретельно не ознайомляться з проектною документацією і не зможуть внести свої зауваження до проекту.

На загальних зборах також був присутній координатор ГРАДу Василь Сухов. Він вже надавав деяку правову допомогу громадському об'єднанню і закликав людей триматися разом.

Під час зборів мешканці одностайно обрали керівником об'єднання В'ячеслава Родіонова. Також було зібрано близько 150 підписів, якими люди довірили новоствореній організації захищати їхні права. 16 червня заяву від ініціативної групи та повідомлення про створення громадського об'єднання передали міській владі. Тепер мерія змушена рахуватися з інтересами громадян перш ніж розпочинати якісь дії по реконструкції балки і зносу будинків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...