App Store Google Play

БЮТ вирішив опікуватись п'яничками

16.07.2010 14:13

Народний депутат України Дмитро Вітвицький, обраний за списком БЮТ по Дніпропетровському регіону, вважає, що Верховна Рада на законодавчому рівні має забезпечити відновлення діяльності медичних витверезників.

Про це політик заявив в коментарі УНІАН, аналізуючи відповідну ініціативу міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова.

Депутат вважає, що витверезники є «абсолютно нормальними і навіть необхідними установами».

- Відправляти людей у стані алкогольного сп'яніння у витверезник набагато гуманніше, ніж розміщувати їх в камеру разом зі злочинцями, - відзначив він.

Ветвицький також звернув увагу на той факт, що наразі, ізолюючи п'яних, міліціяне може надати їм кваліфіковану медичну допомогу.

- Співробітники міліції - не медпрацівники, вони зобов'язані ізолювати п'яного, який іноді може бути в такому стані, що не завжди може відповісти, де він живе. Крім того, при ньому може не виявитися жодних документів. Адже такі люди потребують медичної допомоги, яку в міліції надавати немає кому - нема медперсоналу, нема відповідних препаратів, нема місця для утримання п'яних. Зрозуміло, п'яні люди у такому випадку будуть знаходитися разом зі злочинцями. І можна очікувати найгірших результатів, навіть летальних, - пояснив він.

На думку депутата, медвитверезники «не лише здатні дисциплінувати тих, хто не може контролювати кількість випитого алкоголю, але й уберегти тих, хто не зміг впоратися з сп'янінням».

Велику кількість п'яних на вулицях України нардеп пояснює  безконтрольним продажем алкоголю.

- Алкогольні напої зараз продаються скрізь і в будь-який час, внаслідок чого на вулицях стає все більше п'яних людей. Не можна робити вигляд, що цієї проблеми не існує. Її потрібно вирішувати, в тому числі і за допомогою витверезників. Держава отримує податки від виробництва та продажу алкоголю, отже, у свою чергу, повинна виділяти кошти, щоб убезпечити тих, хто стає жертвою алкогольного бізнесу, - вважає депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...