App Store Google Play

Аудиторія JOB.ukr.net зростає - навіть у сезон відпусток

16.07.2010 11:31

У перший місяць літа середня денна аудиторія сайту зросла до 95 тисяч унікальних відвідувачів, а 30 червня був установлений рекорд у сегменті українських сервісів працевлаштування: JOB.ukr.net відвідали 125 тисяч унікальних користувачів.

За останній рік загальне число унікальних відвідувачів сайту збільшилось у півтора рази. Постійна аудиторія JOB.ukr.net зросла майже вдвічі - з 22 до 41 тисячі користувачів. Таких результатів команді сайту вдалось досягти завдяки вдалим змінам на ресурсі, які відкрили нові можливості для відвідувачів.

Для здобувачів була розроблена нова форма створення резюме. З її допомогою кандидати можуть надати роботодавцям структурований, професійний опис своєї трудової діяльності. Роботодавці отримали оновлену та покращену версію бази резюме. Тепер повнотекстовий вигляд резюме користувачів став більш зручним для сприйняття, що економить час та полегшує відбір кадрів для рекруте рів та менеджерів з персоналу.

Результат таких змін забезпечив сайту значний ріст популярності серед користувачів. Тому вже другий рік поспіль JOB.ukr.net отримує нагороду в конкурсі «Вибір року» як «Кращий український сайт працевлаштування року».

Довідка: Сайт працевлаштування JOB.ukr.net більше 11 років працює на ринку Інтернет-рекрутингу. За цей час десятки тисяч працедавців з усіх регіонів України закрили вакансії за допомогою ресурсу, а сам сайт став незамінним помічником сотень компаній у підборі персоналу.

Щоденно JOB.ukr.net у середньому відвідує 95 тисяч унікальних користувачів, котрі, окрім звичних інструментів пошуку роботу та підбору персоналу, знайомляться зі свіжими новинами ринку праці, порадами з працевлаштування та найму персоналу, а також з іншою корисною інформацією.

ukr.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...