App Store Google Play

Тігіпковці зміняють команду Краснова на колишнього губернатора?

14.07.2010 15:07
Партія "Сильна Україна" Сергія Тігіпка включила на повну потужність двигун передвиборчих перегонів. І поки конкуренти оскаржуватимуть новий Закон про вибори місцевих рад в судах аж до Конституційного, прихильники Сергія Тігіпка готуються до виборів 31 жовтня.

Оскільки не виключена ситуація, що в уряді Миколи Азарова саме колишнього банкіра зроблять цапом-відбувайлом за відсутність реформ і розвитку економіки, а також через нову систему виборів, яка ставить головними учасниками перегонів партії та висунутих ними мажоритарників, в "Сильній Україні" розуміють, що готуватися треба якомога ретельніше.

Особливу увагу "сильно українці" приділяють саме Дніпропетровщині, адже в нашій області Сергій Тігіпко як кандидат у Президенти України мав неабияку підтримку півроку тому, мало не випередивши за загальним результатом (а в деяких округах і випередивши) лідера перегонів Віктора Януковича.

Протягом найближчих 10-12 днів має відбутися обласна партійна конференція "Сильної України", яка поставить крапку у очищенні лав партії від людей сумно відомого дніпропетровського бізнесмена і депутата Загіда Краснова. Зокрема, як повідомляло наше видання вже більше місяця тому Андрій Панченко, що був головою обласної парторганізації був понижений до статусу тимчасово виконуючого обов'язки.

Цього разу представники партії, втомлені від співпраці з відомим дерибанщиком міських земель і бюджетів, який працював швидше на шкоду рейтингу лідера, ніж на його користь, вирішили розійтися з Красновим та його командою.

Джерело всередині партії повідомило Дніпрограду, що великі шанси очолити обласну організацію "Сильної України" має колишній губернатор Дніпропетровщини Надія Дєєва, депутат обласної ради за списком блоку НУ-НС. Водночас, інші джерел всередині партії в самому Дніпропетровську заперечують таку можливість.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...