App Store Google Play

Скільки залишилось Тігіпку в Уряді?

14.07.2010 08:00
Сергія Тигіпка називають наступним претендентом "на виліт" з Кабінету міністрів. Опозиція вважає приводом для його відставки провал проекту Податкового кодексу. До того ж, підкреслюють експерти, Сергій Леонідович  був потрібен регіоналам для підтримки на певному етапі - щоб показати, що вони залучають нових людей з інших команд і з ними співпрацюють. Наразі ж він не став для них "своїм", а відтак може бути звільнений вже найближчим часом.

Схоже, що Тігіпко сам вже це зрозумів, тож почав активно готуватися до  місцевих виборів, які мають відбутися в Україні 31 жовтня.

Зараз в ЗМІ з'явилася інформація про оголошення штаб  Сергія Тігіпка так званих "праймеріз" - себто попередні вибори, рейтинговий відбір кандидатів у майбутні депутати.

Як йдеться в офіційному повідомленні партії, для участі в праймеріз кандидати зможуть подавати заявки в місцеві відділення партій. Причому, заявки будуть прийматися вже через тиждень - з 20 липня, закінчиться прийом 31 липня.

Водночас, як повідомляє видання Дело, на місцях поки що або взагалі нічого не чули про рейтинговий відбір, або чекають на відмашку з центра. Видання опитало керівників місцевих парторганізацій в декількох регіонах країни.

Так, заступник керівника з ідеології дніпропетровської організації партії «Сильна Україна» Борис Грішних теж спочатку сказав, що нічого не знає про оголошене рейтингове голосування, проте згодом виправився і запевнив, що їх парторганізація до праймеріз готова й залишається лише отримати вказівку з центра, щоб запустити голосування. За його інформацією, у Дніпропетровську досі не сформована структура апарату парторганізації. Поки що всі, хто хоче взяти участь у місцевих виборах, повинні написати заяву в дніпропетровську парторганізацію і пройти особисту співбесіду з керівництвом.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...