App Store Google Play

Скільки залишилось Тігіпку в Уряді?

14.07.2010 08:00
Сергія Тигіпка називають наступним претендентом "на виліт" з Кабінету міністрів. Опозиція вважає приводом для його відставки провал проекту Податкового кодексу. До того ж, підкреслюють експерти, Сергій Леонідович  був потрібен регіоналам для підтримки на певному етапі - щоб показати, що вони залучають нових людей з інших команд і з ними співпрацюють. Наразі ж він не став для них "своїм", а відтак може бути звільнений вже найближчим часом.

Схоже, що Тігіпко сам вже це зрозумів, тож почав активно готуватися до  місцевих виборів, які мають відбутися в Україні 31 жовтня.

Зараз в ЗМІ з'явилася інформація про оголошення штаб  Сергія Тігіпка так званих "праймеріз" - себто попередні вибори, рейтинговий відбір кандидатів у майбутні депутати.

Як йдеться в офіційному повідомленні партії, для участі в праймеріз кандидати зможуть подавати заявки в місцеві відділення партій. Причому, заявки будуть прийматися вже через тиждень - з 20 липня, закінчиться прийом 31 липня.

Водночас, як повідомляє видання Дело, на місцях поки що або взагалі нічого не чули про рейтинговий відбір, або чекають на відмашку з центра. Видання опитало керівників місцевих парторганізацій в декількох регіонах країни.

Так, заступник керівника з ідеології дніпропетровської організації партії «Сильна Україна» Борис Грішних теж спочатку сказав, що нічого не знає про оголошене рейтингове голосування, проте згодом виправився і запевнив, що їх парторганізація до праймеріз готова й залишається лише отримати вказівку з центра, щоб запустити голосування. За його інформацією, у Дніпропетровську досі не сформована структура апарату парторганізації. Поки що всі, хто хоче взяти участь у місцевих виборах, повинні написати заяву в дніпропетровську парторганізацію і пройти особисту співбесіду з керівництвом.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...