App Store Google Play

Чиновники знайшли у Дніпропетровську лише одного підлітка з пивом

14.07.2010 16:03

Учора  служба у справах дітей Дніпропетровської міської ради спільно з представниками відділу кримінальної міліції у справах дітей провели профілактичний рейд "Діти вулиці". Про це повідомляє прес-служба міськради.

Рейди проводились по вулиці Тітова, Гагаріна, Героїв Сталінграда, поблизу торгово-розважальних центрів "Апполо" та "Материк", а також у парку ім. Л. Глоби.

Справжнім шоком для "рейдерів" виявилися результати даної перевірки - загалом їх відбулося 177 з початку року: на одній з вулиць Дніпропетровська вони знайшли одного (!) неповнолітнього хлопця, який розпивав пиво (!!).

Загалом, цьогоріч ситуація з малолітніми вуличними випивохами, на думку служби у справах дітей, є надзвичайно оптимістичною: цьогоріч, пишуть вони у прес-релізі, дітей було знайдено 28, це на 26 дітей менше, ніж за аналогічний період 2009 року. Виявлені діти переважно бродяжили та жебракували або залишили свої домівки.

З кожною дитиною фахівці управління-служби провели профілактичні бесіди, а потім повернули їх додому або влаштували до притулків. 

Особливо пободаються Управлінню шукати дітей в комп'ютерних клубах: с початку року міське управління-служба у справах дітей провело 120 рейдів по комп'ютерних клубах міста, в результаті було виявили  24 учня, які знаходились у клубах під час шкільних уроків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...