App Store Google Play

Сенсація! У Дніпропетровську збудують дитсадок

09.07.2010 12:19

Управління капітального будівництва міської ради завершило розробку проектно-кошторисної документації на будівництво багатоповерхового житлового будинку по вулиці Ближній, в районі будинку N 33 / 3, а також на добудову дитячого садка на житловому масиві Тополя-3.

Про це повідомляє прес-служба міськради Дніпропетровська з посиланням на програму соціально-економічного та культурного розвитку міста. 

Згідно з даними, будуватимуть ці об'єкти на гроші міського бюджету після проведення тендерів і визначення генпідрядної організації. Двосекційну житлову десятиповерхівку на 78 квартир планується побудувати на житловому масиві Західний поблизу міської клінічної лікарні N 4. Ця земельна ділянка обмежена вулицями Будьонного та Ближньою.

В міськраді обіцяють, що новий будинок буде надзвичайно сучасним і комфортним: в проекті передбачене електропостачання, електричне освітлення приміщень і території, системи телефонного зв'язку та радіо, пожежної сигналізації, захист приміщень від блискавки, пандуси для маломобільних людей, дитячий майданчик та автомобільна стоянка на 27 місць.  

Нещодавно ухвалені ВР зміни до Закону про освіту стосовно обов'язкової дошкільної освіти змусили міську раду звернути увагу на брак дитсадків у місті. Як кажуть, "смажений петух" вже прицілився клюнути чиновників в відоме місце, адже майбутній ажіотаж навколо обмеженої кількості місць у вцілівших після продажу комерційним структурам та переданим в оренду дитсадках має шанси стати просто шаленим.

Якзапевняють у мерії, наразі вже підготовлені необхідні проектно-кошторисні документи на реконструкцію садочка, будівництво якого почалося в 1997-1998 роках.

На першому поверсі будівлі запроектовані харчоблок, пральня, медичне приміщення, групові кімнати двох ясельних груп та молодшої дошкільної групи, на другому поверсі будуть розташовані дошкільні і старші дошкільні групи, в яких будуть роздягальня, кімната для ігор, спальна кімната, туалет, буфет. Загалом у дитячому садку планується розмістити 6 груп на 110 місць.

Втім, для втамування попиту на місця в дитсадках, спричиненого обов'язковістю відвідин дошкільного навчального закладу перед вступом до школи,  одним садочком не обійтися. Мова йде не про сотню, а про кілька тисяч додаткових місць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...