App Store Google Play

Коломойський таки судитиметься за "Луганськтепловоз"

07.07.2010 16:19
Кіпрська компанія "Мантара Холдинг Лімітед", підконтрольна бізнесмену Ігорю Коломойському, оскаржує підсумки конкурсу з продажу "Луганськтепловозу".

Відповідний позов компанія подала до Господарського суду Києва, повідомляє прес-служба Фонду держмайна України.

За словами голови фонду Олександра Рябченка, крім Фонду, відповідачем у справі визначені ЗАТ "Керуюча компанія "Брянський машзавод" (РФ), треті особи - "Луганськтепловоз" і Сумське НВО ім. Фрунзе.

"Мантара" вимагає визнати недійсними відразу кілька рішень ФДМ, що стосуються конкурсу з продажу "Луганськтепловозу", в тому числі договір купівлі-продажу пакета акцій цього підприємства, укладеного 22 червня 2010 року.

"Фонд готовий до судового розгляду, хоча нас ще не повідомили, коли суд збирається розглянути цю позовну заяву і чи взагалі буде відкрито впровадження у справі", - заявив Рябченко.

При цьому він зазначив, що "у Фонду дуже сильні законні аргументи": "Інакше нам би взагалі не вдалося провести цей конкурс через блокування його у судах".

Як відомо, 15 червня "Брянський машинобудівний завод", що входить з структуру російського "Трансмашхолдингу", виграв конкурс з приватизації 76,001% акцій "Луганськтепловозу", запропонувавши за пакет 410 млн. грн.

"Мантара" була недопущена до конкурсу, оскільки не надала повний пакет документів.

За матеріалами "Української правди"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...