App Store Google Play

Коломойський таки судитиметься за "Луганськтепловоз"

07.07.2010 16:19
Кіпрська компанія "Мантара Холдинг Лімітед", підконтрольна бізнесмену Ігорю Коломойському, оскаржує підсумки конкурсу з продажу "Луганськтепловозу".

Відповідний позов компанія подала до Господарського суду Києва, повідомляє прес-служба Фонду держмайна України.

За словами голови фонду Олександра Рябченка, крім Фонду, відповідачем у справі визначені ЗАТ "Керуюча компанія "Брянський машзавод" (РФ), треті особи - "Луганськтепловоз" і Сумське НВО ім. Фрунзе.

"Мантара" вимагає визнати недійсними відразу кілька рішень ФДМ, що стосуються конкурсу з продажу "Луганськтепловозу", в тому числі договір купівлі-продажу пакета акцій цього підприємства, укладеного 22 червня 2010 року.

"Фонд готовий до судового розгляду, хоча нас ще не повідомили, коли суд збирається розглянути цю позовну заяву і чи взагалі буде відкрито впровадження у справі", - заявив Рябченко.

При цьому він зазначив, що "у Фонду дуже сильні законні аргументи": "Інакше нам би взагалі не вдалося провести цей конкурс через блокування його у судах".

Як відомо, 15 червня "Брянський машинобудівний завод", що входить з структуру російського "Трансмашхолдингу", виграв конкурс з приватизації 76,001% акцій "Луганськтепловозу", запропонувавши за пакет 410 млн. грн.

"Мантара" була недопущена до конкурсу, оскільки не надала повний пакет документів.

За матеріалами "Української правди"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...