App Store Google Play

На Дніпропетровщині зникло 130 тонн цукру

06.07.2010 13:29

Прокуратура Самарського району розслідує кримінальну справу, порушену 21 травня поточного року проти посадових осіб товариства з обмеженою відповідальністю за фактом заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах. Про це інформує прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Як повідомив прокурор Самарського району Сергій Юлдашев, в ході розслідування встановлено, що посадові особи товариства «САР», підписали із іншим ТОВ договір, згідно якого товариство «САР» за грошову винагороду бере на себе відповідальність за зберігання 130 тонн цукру-піску. Цукор товариство мало повернути замовнику партіями у продовж строку договору.

Однак коли товариство-замовник виявило бажання отримати частину цукру, то замість продукції отримало безпідставну на це відмову. Проведеною ж перевіркою встановлено, що 130 тонн цукру на території ТОВ «САР» взагалі немає і місце перебування його не відоме. Внаслідок таких махінацій товариство-замовник зазнало збитків на суму понад мільйон гривень.

Більш того, встановлено, що ТОВ «САР», згідно підписаних договорів, отримало близько 400 тонн цукру-піску від трьох ТОВ, за який розрахувалось частково, а в деяких випадках не розрахувалось взагалі. Незаконно привласнивши продукцію, її було реалізовано, а грошові кошти - використовувались у господарській діяльності підприємства.

Прикметним є те, що підприємство закупало цукор нібито на виробничі потреби, адже згідно документів воно займалось виробництвом кондитерської продукції. Насправді ж, на підприємстві офіційно був зареєстрований лише директор, а кондитерська діяльність - це лише певне «прикриття».

Наразі збиток спричинений ТОВ «САР» складає понад 1,8 мільйонів гривень. Директор підприємства з 15 червня 2010 року перебуває під вартою. Слідство триває.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...