App Store Google Play

Експорт страху: made in Moscow

06.07.2010 16:15
Ентузіасти „покращення і зміцнення стосунків з Росією" повільно починають розуміти що за це „щастя" слід платити реально діючими і прибутковими українськими підприємствами на зразок маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча чи Луганського тепловозобудівного заводу. За „насолоду" зайвий раз не чути про Голодомор та вчити у школі своїх дітей „по Табачнику" , треба віддати Росії Хмельницьку АЕС та впустити волохаті руки Москви до уранових рудників України.

Разом з тим в українське життя поступово проникають і інші речі, такі наприклад як звичний більшості росіян, але на разі неприємно дивний і шокуючий для простих і непростих українців, страх замахів і терористичних актів. Якщо це вже багаторічна яскрава ознака буденного життя щонайменше для жителів Москви, де навіть в тролейбусах та трамваях кожні 5-10 хвилин попереджують про небезпеку теракту та інструктують що робити із підозрілими сумками та пакетами, то в Україні до цього почали звикати зовсім недавно.

Наляканий Президент.

Почалося все із верхів, а точніше від самого Президента Віктора Януковича.

На початку літа, на прес-конференції 4 червня він прилюдно поскаржився співвітчизникам, що живе під постійною загрозою замаху на своє життя. 11 червня кортеж президента Віктора Януковича змінив маршрут щоденних поїздок через інформацію про замах. Цим були пояснені посилені і нечувані за попереднього Президента заходи безпеки, зміни маршруту, боязнь снайперів, перехожих і навіть журналістів. Одного з них нещодавно навіть грубо повалили на землю і побили охоронці нашого „мужнього і безстрашного" очільника держави. Управління держохорони збільшило кількість охоронців президента Віктора Януковича аж до 170 чоловік. Із скупих реплік, які доходять в пресу від українських правоохоронців стало ясно, що таку інформацію оточення Януковича отримало від спецслужб сусідньої Росії.

Тероризм як засіб управління.

Для Росії це зрозуміло - вже більше 10 років Росію утримують в покорі владу і особисто Путіну завдяки жорстоким терактам, на фоні яких в очах простих росіян бліднуть всі неподобства і злочини тамтешньої влади. І хоча російська еліта і навіть багато простих росіян розуміють що ці теракти чиняться або самою владою або з її відома, це не ніяк не зменшує ефективності промивання мізків переважної більшості решти росіян.

Соціологи вже давно помітили - як тільки в Росії починає падати рейтинг Путіна та Медведєва - чекай чергового „теракту".

Зовсім недавно по Росії, від далекого Сходу до Новгородської області на Заході прокотилася серія так званих „антиміліцейських терактів". З одного боку абсолютно зрозуміле обурення та розпач провінційних росіян , доведених до крайньої межі зневагою з боку Москви та безцеремонно-брутальної та морально деградованої російської міліції. Але з другого боку очевидно і те що весь цей процес вміло контролюється російською владою і спрямовується у вигідне для неї і, завідомо програшне для протестуючих, русло.

Бо дійсно - хіба може налякати Путіна гасло „бий міліцію та євреїв" ?

Росія „ділиться" з Україною.

Росія , користуючись приходом до влади в Україні „дружньої" до себе влади, зараз, майже як після Переяславської Ради, інтенсивно поширює на Україну свої економічні, фінансові та адміністративні механізми впливу та управління. Хоча це дуже неприємно, але слід подивитися правді в очі - окрім російських банків та „культурних центрів" на території України починають запроваджуватися і методи „управління терактами". Бо нема підстав сумніватися у інформаціях про те що саме російські спецслужби так налякали нашого Президента Януковича. Прекрасно вписується у російські методи психологічного тиску на населення останні повідомлення про нібито мінування греблі Дніпрогесу у Запоріжжі.
То що ж деякі „співвітчизники" - тим з вас, які раніше боялися міфічної „насильницької українізації", відтепер слід звикати до щоденного страху перед цілком реальними і жорстокими терористичним актами?

А тим часом один із найбільших фахівців кремлівської влади по терористичному залякуванню громадян Росії , „начальник Чечні", Рамзан Кадиров вже замріяно придивляється до України. На його думку у нас „ваххабітів" (офіційна російська лайка стосовно непокірних до Москви) ще більше ніж в Чечні. То ж самозваний експерт вже пропонує свої криваві „послуги" Україні.

Майдан

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...