App Store Google Play

Вілкул за три місяці виплатив половину боргів з зарплати

05.07.2010 16:16

П'ятеро керівників комунальних підприємств Дніпропетровщини поплатились посадами за невиплату заробітної плати працівникам. Як повідомляє прес-служба ОДА, розірвано контракти з керівником МКП "Дніпропетровський електротранспорт" Володимиром Карпенком та КП "Жилсервіс-3" Клавдією Крещук. Крім того, за борги по зарплаті звільнено керівника Мар'янського житлово-комунального підприємства Леоніда Дибу, КП  "Екоцентр" Леоніда Коломійця та Першторавенського міського житлово-комунального підприємства Миколу Шандарчука.

Загалом, за даними облдержадміністрації, упродовж квітня-червня поточного року заборгованість з виплати заробітної плати скоротилася на 48,3 млн. грн., або на 54%.

Загальна заборгованість з виплати заробітної плати станом на 1 квітня 2010 року становила 89 млн. грн., на 1 травня 2010 року - 74 млн. грн., на 1 червня 2010 року - 73,8 млн. грн., за оперативними даними станом на 1 липня 2010 року - 40,7 млн. грн.

Повністю ліквідовано заборгованість з виплати заробітної плати на 116 підприємствах, у тому числі на ВАТ „Дніпровський машинобудівний завод" (5,4 млн. грн.), ВАТ „Дніпрошина" (3,8 млн. грн.), ВАТ „Криворізький турбінний завод „Констар" (6,5 млн. грн.), ТОВ „Восток-Руда" (3,1 млн. грн.), ЗАТ „Сентравіс Продакшн Юкрейн" (3,1 млн. грн.), ТОВ „Трансмаш" (1,6 млн. грн.) та на Дніпропетровській філії державного підприємства „Укрдіпродор" „Дніпродіпродор" (1,3 млн. грн.).

По комунальних підприємствах протягом квітня-червня 2010 року заборгованість з виплати заробітної плати скоротилась з 13,1 млн. грн. до 387,8 тис. грн., або на 12,7 млн. грн. Зокрема, у повному обсязі ліквідовано заборгованість з виплати заробітної плати по підприємствах міськелектротранспорту - 8,8 млн. грн. 7,4 мільйони виплачено працівникам МКП „Дніпропетровський електротранспорт", ще 1,4 мільйона - працівникам КП „Трамвай".

Нагадаємо, що боротьбу з невиплатою зарплат розпочав губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул на початку квітня поточного року. За його ініціативи була створена робоча група по ліквідації заборгованості по заробітній платі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...