App Store Google Play

Опозиція може відпочивати - Янукович сам розжене Кабмін

05.07.2010 11:20
Звільнення віце-прем'єра з гуманітарних питань Віктора Семиноженка і глави Міністерства охорони навколишнього природного середовища Віктора Бойка - лише перші кроки в прагненні президента переформатувати Кабмін.

Співрозмовники видання
Дело у керівництві Партії регіонів стверджують, що Микола Азаров уже практично погодився на звільнення міністра охорони здоров'я Зіновія Митника, звільнення якого домагається голова комітету з охорони здоров'я, депутат від Партії регіонів Тетяна Бахтєєва. На це місце претендують відразу троє: екс-заступник міністра охорони здоров'я Олександр Орда, депутат від Компартії Юрій Гайдаєв та секретар РНБО Раїса Богатирьова.

Хмари згустилися і над міністром вугільної промисловості Юрієм Ященком. Ще на початку літа президент Віктор Янукович дав 1% проти 99%, що той залишиться на своїй посаді. «Так, Ященко слабкий міністр, але йому поки не знайшли заміну», - стверджують відразу кілька джерел у Партії регіонів.

За інформацією видання, є питання і до міністра аграрної політики Миколи Присяжнюку з боку його «куратора», віце-прем'єра Віктора Слаути. Насторожує Адміністрацію президента також міністр соціальної політики і праці Василь Надрага.

«Він занадто багато базікає. Ми його не уповноважували заявляти про підвищення пенсійного віку. У нас взагалі не було такої ініціативи - підвищувати пенсійний вік. Але, думаю, працювати він поки залишиться», - стверджує співрозмовник видання.

Не виключають в ПР і добровільної відставки Сергія Тігіпка з посади віце-прем'єра. «Тігіпко сам грюкне дверима і піде, розкритикувавши діючу владу», - вважає один з керівників Партії регіонів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...