App Store Google Play

За що нам, журналістам-«сукам», полюбити міністра Володимира Яцубу

01.07.2010 22:16
Цей міністр, безумовно, заслуговує звання найщирішого в урядовому загоні Азарова - Януковича. Нагадаємо, що вчора міністр регіонального розвитку Володимир Яцуба перед засіданням кабміну, висловлюючи невдоволення скупченям журналістів, назвав їх словом на літеру «с...» і ще вжив слово на «б...».

Мої колеги заважали йому пройти. Коли журналісти кинулися наярювати міністрові Кабінету міністрів Анатолію Толстоухову з проханням прояснити, за що ж нас так матюкають (він серед іншого виконує роль супервайзера в таких ось питаннях), той відключив мобільний телефон, а через приймальню з ним теж не з`єднували. Зайнятий, він, напевно, щоб з якимись су...ми  з`ясовувати стосунки.  Правда, увечері міністерство регіонального розвитку й будівництва прислало спростування, в якому Володимир Яцуба заявляв, що нічого такого не говорив, мовляв, журналістові почулося, міністр просто хотів пройти.

Сиджу от і не знаю, кому вірити: колегам, які не хочуть продовження скандалу, але й від слів своїх не відмовляються, чи міністрові. Повірю, мабуть, міністрові.Це не вперше, коли братія акул пера «звела наклеп» на інтелігентного міністра. Ось недавно писали, що будучи в Львові,  міністр висловив невдоволення робітникам за повільне будівництво терміналу, сказавши, що вони розвели тут "быковство". 

Здається, навіть якщо він і говорив таке, то це не образливо. 

Володимир Яцуба - типовий інтелігент у першому поколінні. В Англії інтелігент це хто? - Якщо дід - випускник Оксфорда, батько - випускник Оксфорда, то внук і син, представник третього покоління сім`ї, який закінчив Оксфорд, вже інтелігент. Яцуба в інтерв`ю одному виданню розповідає, що вся його сім`я 250 років працювала на Дніпропетровському метзаводі «Комінтерн» (насправді, заводу, якщо вірити його офіційному сайту, вдвічі менше років...)  Отже, дід  - завод Комінтерну, батько - завод Комінтерну, внук - завод Комінтерну і вже інтелігент у версії Партії Регіонів.

Як справжній інтелігент, дружина якого їздить на Лексусі й Мерседесі, а сам міністр - на Лендкрузері, він скромно відмовчується, як йому, чиновникові, вдалося заробити на його квартири, ділянки й машини. Втім, не будемо нишпорити по чужих кишенях. Врешті-решт, тільки матеріальної допомоги міністр минулого року одержав 35 тисяч гривень. 

А ще в пана Яцуби є дивна звичка, про яку він щиро розповів журналістові: він перед сном гладить свій улюблений карабін. Не засне, каже, поки карабін не погладить. Ну, хто б нам іще про себе таке розповів? Тому не чіпайте Яцубу, він дуже вразлива людина, він сам у тому ж інтерв`ю зізнався, що «справжній керівник живе не орденами, а думкою людей. Іноді криве слово простої людини ранить на все життя».

І не згадуйте йому матюків, він не лається, він так розмовляє. Не згадуйте, тим паче, що вечорами він весь час гладить свій карабін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...