App Store Google Play

Дніпродзержинці підтримують Купрія

30.06.2010 19:28

На початку червня Аналітичним бюро «Система» (м.Дніпропетровськ) було проведене соціологічне дослідження «Політичні переваги жителів Дніпродзержинська».

Метою дослідження було з'ясування політичних переваг та очікувань мешканців Дніпродзержинська, пов'язаних з майбутніми виборами міського голови та до міськради. За результатами дослідження було опитано 1000 дніпродзержинців виборчого віку.

Маршрут анкетування містив у собі райони міста (8 секторів та 29 підсекторів), що були умовно розділені відповідно до критерію географічної близькості виборчих дільниць і кількості виборців на кожній з цих ділянок. Структура вибірки була задана заздалегідь залежно від частки різних статевікових категорій громадян. 

Завданнями дослідження були, крім іншого, визначення думки дніпродзержинців стосовно динаміки ситуації в місті упродовж останнього часу, рівня симпатій та рейтинги (антирейтинги) претендентів на посаду мера міста.

Більшість респондентів оцінили динаміку ситуації в місті як в тій або іншій мірі негативну -65,4%. Зокрема, різке погіршення ситуації відзначили 32,1%, деяке погіршення - 13,4%, а стабільно негативну ситуацію - 19,9% респондентів. В тій чи іншій мірі позитивну динаміку відзначили 32,7% респондентів.

Лідирує за негативним ставленням городян мер Ярослав Корчевський. Про нього знають 93,3% дніпродзержинців. Позитивно до нього ставляться 16,2%, негативно  - 60,4%. 

Заявили про те, що «не прийдуть» або «швидше за все не прийдуть» на вибори 23,6% опитаних. Однак експерти вважають, що явка виборців на вибори мера та міськради Дніпродзержинська складе близько 61%. За такої  явки рейтинги кандидатів у мери виявилися наступними:

Лідером за рівнем підтримки дніпродзержинців є Віталій Купрій - 23,1% респондентів. На другому місці зі значним відставанням йде діючий мер Я.Корчевський - 13% респондентів. На третьому місці йде колишній мер Василь Швець - 8,7%.

Далі за рівнем підтримки розташувалися Ігор Туробойський - 5,8%. Мінімальна підтримка в І.Лісничого (2%), в А.Черненка (1,9%), а також у С.Сафронова (0,5%). Серед потенційних кандидатів на пост мера був названий також О. Захорольский (3,5%).

Майже половина дніпродзержинців розгубиться, якщо обраний кандидат відмовиться від мерської кампанії . А ще 21,1% респондентів налаштовані проголосувати «проти всіх». У випадку якщо Партія Регіонів підтримає одного з маловідомих кандидатів, більшість дніпродзержинців не змінять своєї думки і проголосують за того, кого обрали самі. 24,5%. респондентів у цьому випадку замисляться над своїм вибором. 

grad-dndz.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...