App Store Google Play

Дніпродзержинськ у паніці через повідомлення про витік хлору

30.06.2010 16:45
У Дніпродзержинську сьогодні спрацювала система аварійного сповіщення одного з найбільш небезпечних хімічних підприємств - ВАТ «ДніпроАЗОТ». Два гучномовці системи передавали оголошення про аварійну ситуацію на підприємстві упродовж 9 хвилин, повідомляє Радіо Свобода.

На підприємстві запевняють: сирени спрацювали хибно, але територія підприємства та прилеглі вулиці вже обстежені газорятувальною службою «ДніпроАЗОТу» та службою МНС.

Персонал підприємства перевірив герметичність всіх ємностей для збереження хлору. Витоків хлору або загазованості не виявили.

На підприємстві кажуть, що причиною хибного спрацювання системи аварійного сповіщення на «ДніпроАЗОТ» могло стати стороннє втручання.

Як зазначив заступник голови правління, технічний директор ВАТ «ДніпроАЗОТ» Олег Гупало, могло мати місце зловмисне втручання невідомих осіб у роботу системи або ж збої напруги енергопостачання в системі аварійного оповіщення.

Версію стороннього втручання у роботу системи перевіряє спеціальна робоча група.

Міський голова Дніпродзержинська Ярослав Корчевський запевнив жителів, що небезпеки для життя і здоров'я немає. Однак налякані дніпродзержинці продовжують телефонувати в управління з питань надзвичайних ситуацій. Днями в місті сталася надзвичайна подія: вибух у житловому будинку забрав життя двох людей.

Адміністрація підприємства та представники комісії з надзвичайних ситуацій звернулися до мешканців міста з вибаченнями за хибне повідомлення.

«ДніпроАЗОТ» (Дніпродзержинськ) входить до числа п'яти найбільших хімічних підприємств України. На підприємстві сучасну супутникову систему оповіщення на випадок надзвичайної ситуації встановили десять років тому.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...