App Store Google Play

Без тепла наступної зими можуть опинитися й ті, хто сплачує за нього

29.06.2010 14:37
Якщо у будинку є ті, хто мають борги за спожите тепло, то новий опалювальний сезон загрожує зривом усім його мешканцям. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції заявив директор комунального підприємства "Теплоенерго" Олег Хорунжий.

"Населення звикло жити у борг, та, мабуть, забуло, що незабаром, 15 жовтня - початок нового опалювального сезону, і багато хто ризикує залишитись без опалювання на весь зимовий період, - зазначив директор "Теплоенерго", - Адже, якщо у якомусь будинку є боржники, теплопостачання не буде надано нікому з мешканців. Ми не маємо можливості відключити окремі квартири, а змушені будемо залишити без тепла і тих, хто справно та своєчасно сплачує рахунки".

Як зазначив Олег Хорунжий, цього потребує рішення виконкому міської ради, у якому зазначається, що будинки, котрі мають заборгованість за використану теплоенергію, не можуть бути включені в опалювальний сезон.

На сьогодні споживачі розрахувались за послуги теплопостачання лише на 60% і завинили підприємству майже 50 мільйонів гривень, 39 з яких - борги населення.

За словами Олега Хорунжего, дисципліна виплат не тільки не стабілізувалась, але навпаки - погіршилась. Через це "Теплоенерго" не може вести у повному обсязі роботи, які були заплановані після закінчення опалювального сезону.

"Ситуація щоденно відслідковується не лише нами, але й виконавчими службами, зокрема прокуратурою, - повідомив Олег Хорунжий. - Найбільш ефективною мірою впливу є, звичайно ж, суд. З початку року було подано 1395 позовних заяв на суму понад 2 мільйони гривень і накладено арешт на 2 автомобілі та близько 10 одиниць побутової техніки. Окрім того, ми відслідкували більш-менш платоспроможних громадян і до моменту винесення рішення суду про стягнення прийняли рішення про заборону їхнього виїзду за кордон. Таких позовів підготовлено близько десяти".

Окрім впливу судів, „Теплоенерго" використовує допомогу будинкових управлінь, які систематично проводять роз'яснювальні бесіди з боржниками, так звані моральні заходи впливу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...