App Store Google Play

Без тепла наступної зими можуть опинитися й ті, хто сплачує за нього

29.06.2010 14:37
Якщо у будинку є ті, хто мають борги за спожите тепло, то новий опалювальний сезон загрожує зривом усім його мешканцям. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції заявив директор комунального підприємства "Теплоенерго" Олег Хорунжий.

"Населення звикло жити у борг, та, мабуть, забуло, що незабаром, 15 жовтня - початок нового опалювального сезону, і багато хто ризикує залишитись без опалювання на весь зимовий період, - зазначив директор "Теплоенерго", - Адже, якщо у якомусь будинку є боржники, теплопостачання не буде надано нікому з мешканців. Ми не маємо можливості відключити окремі квартири, а змушені будемо залишити без тепла і тих, хто справно та своєчасно сплачує рахунки".

Як зазначив Олег Хорунжий, цього потребує рішення виконкому міської ради, у якому зазначається, що будинки, котрі мають заборгованість за використану теплоенергію, не можуть бути включені в опалювальний сезон.

На сьогодні споживачі розрахувались за послуги теплопостачання лише на 60% і завинили підприємству майже 50 мільйонів гривень, 39 з яких - борги населення.

За словами Олега Хорунжего, дисципліна виплат не тільки не стабілізувалась, але навпаки - погіршилась. Через це "Теплоенерго" не може вести у повному обсязі роботи, які були заплановані після закінчення опалювального сезону.

"Ситуація щоденно відслідковується не лише нами, але й виконавчими службами, зокрема прокуратурою, - повідомив Олег Хорунжий. - Найбільш ефективною мірою впливу є, звичайно ж, суд. З початку року було подано 1395 позовних заяв на суму понад 2 мільйони гривень і накладено арешт на 2 автомобілі та близько 10 одиниць побутової техніки. Окрім того, ми відслідкували більш-менш платоспроможних громадян і до моменту винесення рішення суду про стягнення прийняли рішення про заборону їхнього виїзду за кордон. Таких позовів підготовлено близько десяти".

Окрім впливу судів, „Теплоенерго" використовує допомогу будинкових управлінь, які систематично проводять роз'яснювальні бесіди з боржниками, так звані моральні заходи впливу.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...