App Store Google Play

Вілкул врятував ДМК

25.06.2010 11:10

Учора о 13-00 розпочалося поступове підвищення тиску газу, що подається на Дніпродзержинський металургійний комбінат. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Близько 20:00 робота газорозподільної станції, яка подає газ до ДМК ім. Дзержинського, на якому працює понад 16 тисяч працівників, була відновлена.
- Стабільна робота підприємств Дніпропетровської області - це основа розвитку регіону. Наразі газопостачання на ДМК відновлено. Проте, наголошую - всі підприємства повинні своєчасно розраховуватися за отриманий газ, - попередив Олександр Вілкул.

Нагадаємо, що з 7 червня  ДК «Укртрансгаз» знизив тиск на ДМК ім. Дзержинського, який знаходиться у прямих договірних відносинах з ДК «Газ України» (м.Київ).
До таких заходів довелося вдатися через незадовільний стан оплати підприємством за спожитий природний газ.

Починаючи з 14 червня, тиск на комбінаті досяг критичної позначки і становив 0,4 атм. Таким чином на комбінаті взагалі була відсутня можливість нормально здійснювати виробничу діяльність. Для вирішення цього питання облдержадміністрацією був організований діалог між власниками підприємства та керівництвом ПЄК держави.

З цього самого газопроводу забезпечуються природним газом ще 2 підприємства(«ВагонМаш» і «Стальзавод»), які у повному обсязі розрахувалися за природний газ і не мали можливості його отримувати внаслідок зниження тиску на ДМК ім. Дзержинського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...