App Store Google Play

Вілкул врятував ДМК

25.06.2010 11:10

Учора о 13-00 розпочалося поступове підвищення тиску газу, що подається на Дніпродзержинський металургійний комбінат. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Близько 20:00 робота газорозподільної станції, яка подає газ до ДМК ім. Дзержинського, на якому працює понад 16 тисяч працівників, була відновлена.
- Стабільна робота підприємств Дніпропетровської області - це основа розвитку регіону. Наразі газопостачання на ДМК відновлено. Проте, наголошую - всі підприємства повинні своєчасно розраховуватися за отриманий газ, - попередив Олександр Вілкул.

Нагадаємо, що з 7 червня  ДК «Укртрансгаз» знизив тиск на ДМК ім. Дзержинського, який знаходиться у прямих договірних відносинах з ДК «Газ України» (м.Київ).
До таких заходів довелося вдатися через незадовільний стан оплати підприємством за спожитий природний газ.

Починаючи з 14 червня, тиск на комбінаті досяг критичної позначки і становив 0,4 атм. Таким чином на комбінаті взагалі була відсутня можливість нормально здійснювати виробничу діяльність. Для вирішення цього питання облдержадміністрацією був організований діалог між власниками підприємства та керівництвом ПЄК держави.

З цього самого газопроводу забезпечуються природним газом ще 2 підприємства(«ВагонМаш» і «Стальзавод»), які у повному обсязі розрахувалися за природний газ і не мали можливості його отримувати внаслідок зниження тиску на ДМК ім. Дзержинського.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...