App Store Google Play

У Дніпропетровську на День Молоді спортивні шоу, концерти та карнавал

25.06.2010 16:44
День Молоді у Дніпропетровську святкуватимуть протягом двох днів. До уваги мешканців та гостей міста - різноманітні шоу, концерти, карнавал і звичайно ж феєрверк. Отож:

26 червня о 10:00 у молодіжному парку відпочинку та дозвілля імені В.І. Леніна (ж/м Червоний Камінь)буде проведено турнір з міні-футболу за участю кращих аматорських команд міні-футболу на кубок воїна-афганця Олександра Трофименка.

26 червня о 18:00 на Фестивальній площі стартує святкова шоу-програма "Народна зірка", на якій виступатимуть зірки української естради.

Основні заходи до Дня молоді відбудуться 27 червня на Фестивальному причалі.

9.00-15.00 - вперше у місті проводитиметься фестиваль по стрітболу "Dnepr Cup", ініціатором якого виступив баскетбольний клуб "Дніпро".

10.00-18.00 - перший міський фестиваль "граффіті". Учасники заходу прикрасять огорожу навколо картингового центру малюнками на соціальну тематику.

12.00-18.00 - всі бажаючі запрошуються на карколомну спортивно-видовищну шоу-програму «Аква-спорт-екстрім». Учасники програми продемонструють глядачам показові виступи з водних екстремальних видів спорту в акваторії річки Дніпро.

13.00 - 19.00 - на головній сцені майданчику відбудеться фестиваль "Хіп-хоп молодь". Команди-учасники змагатимуться за першість у номінаціях - краще хіп-хоп шоу, кращий break dance колектив, кращий хіп-хоп та break dance виконавець тощо.

17.00-17.20 - презентація найдовшої в Україні весільної фати (біля Дніпропетровського державного академічного театру опери та балету).

З 17.30 до 19.00 - святкова хода "Молодіжний карнавал", який стартує від площі біля Дніпропетровського державного академічного театру опери та балету. Фінішує колона на Фестивальному причалі.

З 21:00 на сцені Фестивальної площі молодь розважатиме молодіжна група «Танок на Майдані Конго». По закінченню концерту о 22:00 відбудеться святковий феєрверк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...