App Store Google Play

Харківський губернатор переманив дніпропетровського чиновника

25.06.2010 11:31
Сьогодні вранці працівники заводу Шевченко познайомились з новим керівником. Ним став Андрій Тимчук, який досі очолював управління промисловості Дніпропетровської ОДА.

Знайомив «шевченківців» з новим директором губернатор Харківщини Михайло Добкін просто неба.

Зустріч-знайомство, на якій, до слова, був присутній і прокурор області, крім іншого, переслідувала мету порадитись з приводу стабілізації фінансово-економічної ситуації на приладобудівному підприємстві.

33-річний Тимчук має амбітні плани щодо підприємства. 10 років тому він закінчив Харківський політех за спеціальністю «Інформаційні керуючі системи», а в 2007 році - Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії управління при Президенті.

Попри молодість, пише видання vgorode.ua, він вже встиг попрацювати ген директором ТОВ «Промекологія і метал», а також заступником начальника управління з питань ТЕК Харківської ОДА. А два роки тому його забрали до Дніпропетровська.
І от тепер Михайло Добкін попросив Олександра Вілкула відпустити потрібного Харкову спеціаліста на роботу на завод Шевченко.

В понеділок, 21 червня, працівники підприємства перекрили дорогу - у такий спосіб вони висловились проти боргів з зарплати, які накопичились за останні 13 місяців. Загалом «шевченківцям» заборгували 20 мільйонів гривень.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Припустимо, що 23 лютого 1918 року дійсно була створена Червона Армія, яка вдало громила німців та героїчно зупинила наступ на Петроград. Окей.Тоді, відштовхуючись від позиції радянського міфу, всім н...
1. Ініціатива із певним лобістським ресурсом, не широкою, але чітко вибудуваною промо-кампанією, без адміністративного ресурсу може отримати результат на найвищому рівні.2. Прихильників Січеславської...
Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...