App Store Google Play

Харківський губернатор переманив дніпропетровського чиновника

25.06.2010 11:31
Сьогодні вранці працівники заводу Шевченко познайомились з новим керівником. Ним став Андрій Тимчук, який досі очолював управління промисловості Дніпропетровської ОДА.

Знайомив «шевченківців» з новим директором губернатор Харківщини Михайло Добкін просто неба.

Зустріч-знайомство, на якій, до слова, був присутній і прокурор області, крім іншого, переслідувала мету порадитись з приводу стабілізації фінансово-економічної ситуації на приладобудівному підприємстві.

33-річний Тимчук має амбітні плани щодо підприємства. 10 років тому він закінчив Харківський політех за спеціальністю «Інформаційні керуючі системи», а в 2007 році - Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії управління при Президенті.

Попри молодість, пише видання vgorode.ua, він вже встиг попрацювати ген директором ТОВ «Промекологія і метал», а також заступником начальника управління з питань ТЕК Харківської ОДА. А два роки тому його забрали до Дніпропетровська.
І от тепер Михайло Добкін попросив Олександра Вілкула відпустити потрібного Харкову спеціаліста на роботу на завод Шевченко.

В понеділок, 21 червня, працівники підприємства перекрили дорогу - у такий спосіб вони висловились проти боргів з зарплати, які накопичились за останні 13 місяців. Загалом «шевченківцям» заборгували 20 мільйонів гривень.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...