App Store Google Play

Вибух у Дніпродзержинську стався через хімічні досліди

24.06.2010 18:01
Попередня версія причини вибуху будинку у Дніпродзержинську через побутовий газ не підтвердилася. Зовнішніх пошкоджень газової плити, газової колонки та газопроводів в квартирі Дніпродзержинська, де сьогодні сталась пожежа, під час попереднього огляду не виявлено. Про це повідомив головний державний газотехнічний інспектор територіального управління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області Віталій Олежко.

За словами Віталія Олежка, він особисто разом з фахівцями вибухотехнічної експертно-криміналістичної лабораторії МВС України, Міністерства з надзвичайних ситуацій та Дніпродзержинського Управління з експлуатації газового господарства оглянули епіцентр вибухів.

Як повідомив інспектор, вибухи не були об'ємними, «як це буває, коли вибухає газоповітряна суміш», про що свідчить характер руйнувань в квартирі і будинку загалом. Мати постраждалого, яка знаходилась в іншій кімнаті, травм не отримала.

Водночас, вона зазначила, що, прокинувшись через вибухи, відчула різкий запах хімічних речовин.

За словами очевидців, вибухів у квартирі було кілька, а пожежа, яка розпочалась, перекинулась на 3-й і 4-й поверхи будинку.

Мешканець квартири, за свідченнями сусідів, сам вистрибнув з вікна, отримав травми, а також опіки рук та обличчя.

Під час огляду в квартирі було виявлено хімічні реактиви та лабораторне обладнання, а на кухні, на 4-комфорній плиті, встановлено металевий лист, який, швидше за все, використовувався для нагрівання речовин. Наразі газопостачання будинку відключене.

На вимогу Держгірпромнагляду перевіряється герметичність систем газопостачання будинку, який постраждав від пожежі.

Нагадаємо, 24 червня о 3.50 у Дніпродзержинську, у чотириповерховому будинку по вулиці Сировиця, 4, сталась низка вибухів з подальшим горінням. В результаті події постраждало 9 людей, двоє загинуло.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....