App Store Google Play

Вибух у Дніпродзержинську стався через хімічні досліди

24.06.2010 18:01
Попередня версія причини вибуху будинку у Дніпродзержинську через побутовий газ не підтвердилася. Зовнішніх пошкоджень газової плити, газової колонки та газопроводів в квартирі Дніпродзержинська, де сьогодні сталась пожежа, під час попереднього огляду не виявлено. Про це повідомив головний державний газотехнічний інспектор територіального управління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області Віталій Олежко.

За словами Віталія Олежка, він особисто разом з фахівцями вибухотехнічної експертно-криміналістичної лабораторії МВС України, Міністерства з надзвичайних ситуацій та Дніпродзержинського Управління з експлуатації газового господарства оглянули епіцентр вибухів.

Як повідомив інспектор, вибухи не були об'ємними, «як це буває, коли вибухає газоповітряна суміш», про що свідчить характер руйнувань в квартирі і будинку загалом. Мати постраждалого, яка знаходилась в іншій кімнаті, травм не отримала.

Водночас, вона зазначила, що, прокинувшись через вибухи, відчула різкий запах хімічних речовин.

За словами очевидців, вибухів у квартирі було кілька, а пожежа, яка розпочалась, перекинулась на 3-й і 4-й поверхи будинку.

Мешканець квартири, за свідченнями сусідів, сам вистрибнув з вікна, отримав травми, а також опіки рук та обличчя.

Під час огляду в квартирі було виявлено хімічні реактиви та лабораторне обладнання, а на кухні, на 4-комфорній плиті, встановлено металевий лист, який, швидше за все, використовувався для нагрівання речовин. Наразі газопостачання будинку відключене.

На вимогу Держгірпромнагляду перевіряється герметичність систем газопостачання будинку, який постраждав від пожежі.

Нагадаємо, 24 червня о 3.50 у Дніпродзержинську, у чотириповерховому будинку по вулиці Сировиця, 4, сталась низка вибухів з подальшим горінням. В результаті події постраждало 9 людей, двоє загинуло.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...