App Store Google Play

Вибух у Дніпродзержинську стався через хімічні досліди

24.06.2010 18:01
Попередня версія причини вибуху будинку у Дніпродзержинську через побутовий газ не підтвердилася. Зовнішніх пошкоджень газової плити, газової колонки та газопроводів в квартирі Дніпродзержинська, де сьогодні сталась пожежа, під час попереднього огляду не виявлено. Про це повідомив головний державний газотехнічний інспектор територіального управління Держгірпромнагляду по Дніпропетровській області Віталій Олежко.

За словами Віталія Олежка, він особисто разом з фахівцями вибухотехнічної експертно-криміналістичної лабораторії МВС України, Міністерства з надзвичайних ситуацій та Дніпродзержинського Управління з експлуатації газового господарства оглянули епіцентр вибухів.

Як повідомив інспектор, вибухи не були об'ємними, «як це буває, коли вибухає газоповітряна суміш», про що свідчить характер руйнувань в квартирі і будинку загалом. Мати постраждалого, яка знаходилась в іншій кімнаті, травм не отримала.

Водночас, вона зазначила, що, прокинувшись через вибухи, відчула різкий запах хімічних речовин.

За словами очевидців, вибухів у квартирі було кілька, а пожежа, яка розпочалась, перекинулась на 3-й і 4-й поверхи будинку.

Мешканець квартири, за свідченнями сусідів, сам вистрибнув з вікна, отримав травми, а також опіки рук та обличчя.

Під час огляду в квартирі було виявлено хімічні реактиви та лабораторне обладнання, а на кухні, на 4-комфорній плиті, встановлено металевий лист, який, швидше за все, використовувався для нагрівання речовин. Наразі газопостачання будинку відключене.

На вимогу Держгірпромнагляду перевіряється герметичність систем газопостачання будинку, який постраждав від пожежі.

Нагадаємо, 24 червня о 3.50 у Дніпродзержинську, у чотириповерховому будинку по вулиці Сировиця, 4, сталась низка вибухів з подальшим горінням. В результаті події постраждало 9 людей, двоє загинуло.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...