App Store Google Play

У Дніпропетровську "з молотка" пустять три земельні ділянки

23.06.2010 12:33
У Дніпропетровську виставлять на перші в 2010 році земельні торги три ділянки. Про це повідомило земельне управління Дніпропетровської міської ради.

Згідно з даними, два земельні наділи будуть запропоновані на продаж, а щодо одного проведені торги на продаж права оренди. "Один з лотів - земельна ділянка, виставлена на продаж, розташована на просп. Миру, біля будинків № 17-21. "Її сумарна площа складає 0,07 га, стартова вартість сягає 1,082 млн. гривень. Призначена ділянка для будівництва об'єкта нерухомості суспільного характеру - торгово-розважальних центрів чи ресторану", - наголошується в повідомленні.

"Другий лот являє собою земельний наділ, розташований на вул. Передовій, біля будинку № 400. Загальна площа об'єкта, який збираються продати, становить 0,22 га. Стартова вартість ділянки - 2,5 млн.грн. Покупець зможе облаштувати на ньому автомобільний салон, автокемпінг або кафетерій ", - кажуть у мерії.

Третю ділянку міська влада спробує здати в оренду на п'ять років. "Наділ розташований на вул. Трансформаторній, біля будівель під № 71-75. Стартова ціна ділянки землі в 0,14 га - 117 200 гривень без урахування ПДВ. На цій території орендар зможе розмістити тимчасову стоянку для автомобілів, що складається з 47 паркувальних місць ", - наголошується в матеріалі.

У мерії поки не визначили дату проведення земельного аукціону.

Нагадаємо, що в 2009 році в Дніпропетровську було оголошено два земельні аукціони, але через відсутність заявок на участь відбувся лише один. За його результатами право оренди земельної ділянки по вул. Курсантській в районі будинку N10 (0,0870 га) отримала компанія, що запропонувала 159,266 тис. грн (без ПДВ) при стартовій ціні 132,722 тис. грн (без ПДВ).

Торги щодо ще 4-х земельних ділянок (по пр. Миру, вул. Трансформаторній, вул. Юдіна та вул. Комісара Крилова) не відбулися через відсутність заявок з боку потенційних покупців, виходячи з цього, було прийнято рішення про перенесення торгів з цих ділянок на 2010 рік.

Як повідомлялося раніше, у квітні в Дніпропетровську були визначені п'ять земельних ділянок, які планувалося виставити на перший цього року земельний аукціон. Дату торгів повинні були призначити після затвердження відповідного рішення сесією міськради, передбачувані терміни проведення аукціону - травень-червень 2010 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...