App Store Google Play

Сто днів нової влади - сто днів нової брехні

23.06.2010 11:20
Пройшли перші сто днів президентства Віктора Януковича,  сто днів роботи нової влади. Пройшли  обговорення, оцінки цієї діяльності, заслухали стратегію економічного розвитку України.

Усі небайдужі до України громадяни, ті що хотіли бачити Україну як сильну державу європейського вектору розвитку, визнали, що за такий короткий термін сталися жахливі для країни речі, події, які вже завдали їй непоправної шкоди, перекреслили напрацювання усіх попередніх влад щодо формування незалежності та суверенітету.

Ця влада байдужа до авторитету України у світі. З перших днів перебування на посаді Президента створено умови загрози суверенітету та незалежності української держави.

Відомий політичний аналітик із Європейського центру політичних досліджень Майкл Емерсон,  про досягнення перших 100 днів президентства Януковича:

"Як на мій погляд, ця "газово-севастопольська" домовленість, із професійного погляду, була дуже поганою. Не кажучи вже про політичний бік цієї справи. Для України це була дуже сумнівна,  недбало обґрунтована угода".

Експерт погодився, що попри декларації Януковича про те, що євроінтеграція залишається його головним пріоритетом, дії його свідчать про рух на схід, а не на захід.

"Хоча тут багато незрозумілого", - додав він.

Ця влада байдужа до державних активів, які працювали на загальне збагачення країни, а не окремих небагатьох  людей.

На брехні була побудована виборча компанія. Брехнею супроводжується владна робота.

На виборах Партія регіонів несла тезу соціального захисту населення, підвищення соціальних стандартів, навіть податкові канікули і тим самим визвала довіру у більшості пенсіонерів. А Сергій Тігіпко красиво розповідав про реформи, підтримку малого та середнього бізнесу, чим завоював симпатії інтелігенції та молоді.

Що ми бачимо сьогодні:

Продовжується брехня та лозунги про реформи, тепер уже в об`єднаній формі!

Щодо пенсій, то Янукович, як кандидат в Президенти, у січні обіцяв, що мінімальна пенсія буде 1200 гривень, а середня - 2 000, тобто збільшиться на 500-600 гривень. Звідусіль лунало, що вони (правляча на той час влада) такі-сякі не хочуть підвищувати, а от ми прийдемо до влади! Прийшли...

Уряд Азарова перерахував пенсії і зарплати.

По-перше, рахували їх не з 1 листопада, як вимагає ними самим ініційований закон,  а з 1 січня, тобто людей обдурили з виплатами на два місяці.

Та й саме збільшення не дотягнуло на обіцяний рівень, зокрема  двом мільйонам  добавили три - чотири гривні,  75 грвиень - тим, що отримували менше 706 гривень, у 4,2 млн. пенсіонерів пенсії залишились взагалі без будь яких змін.

Згідно Закону про Держбюджет, до кінця року мінімальна пенсія в середньому збільшиться на 39 гривень! А мінімальна зарплата - на 53 гривні! Це 5 та 6 відсотків відповідно. Рівень інфляції в тому ж Бюджеті складає - 13 відсотків.

От такий от захист!  Зростання пенсій і зарплат при владі Януковича в цьому році буде вдвічі меншим, ніж зростання споживчих цін.

Та ж сама ситуація і щодо обіцяного суттєвого  підвищення зарплати 3,5 мільйонам бюджетників. Обіцянки не те, що не виконуються, навпаки: порушуючи Закон про оплату праці, через махінації з єдиною тарифною сіткою працівникам бюджетної сфери не доплачуються значні суми, а вчителі, лікарі недоотримують по 500-600 гривень.

Знову-таки, подібна ситуація щодо обіцянок з підвищення стипендій, утримання дітей, як при народженні, так і під час виховання, особливо сиріт, ображеними залишились ветерани війни.

Такий перелік можна продовжувати абсолютно по усій виборчій програмі.

Як кажуть, гарно говорили - та нічого не зробили.  І не збираються.

Обіцяні великі реформи теперішньої влади перетворилося на виконання основних завдань,  поставлених іншими країнами перед нашим президентом, не враховуючи інтереси українських територій, населення, власників,  великих державних підприємств, тощо.  В країні з надзвичайною швидкістю відбуваються реформи по створенню абсолютного авторитаризму.

А щодо проголошуваних реформ, реформ, які вкрай необхідні для розвитку України, то поки що вони продовжують красиво лише лозунгуватись. Ще краще, ніж  це було під час президентських перегонів. Авжеж!  Адже Програму економічних реформ, яку  представив Президент Віктор Янукович, допомогла  написати міжнародна консалтингова компанія McKinsey & Company (Віце-прем'єр Сергій Тігіпко підтвердив участь цієї фірми у формуванні програми).

Думка декількох авторитетів про програму:

- В презентованій програмі немає ніякого конструктиву, - така думка  професора Інституту соціології Національної академії наук Юрій Саєнко.

За словами іншого експерта - ключові цілі реформ у плані сформульовані загально, планом не передбачені конкретні кроки, які необхідно зробити для досягнення цих цілей.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) і Світовий банк (СБ) під час презентації Програми економічних реформ України на 2010-2014 рр. закликали український уряд до деталізації економічних реформ.

Віктор Пинзеник, екс-міністр фінансів взагалі поставив питання:

- Чи читали цей документ в уряді, чи є в цієї програми замовник (споживач), чи є політичний запит на запропоновані реформи?

Крім того, дії уряду діаметрально різняться з тезами програми.

Відтак, "розвиток" нашої країни при таких підходах можна передбачити. АЛЕ!

Так не буде. Усі, хто любить Україну, ми ніколи не погодимось з таким управлінням країною! Ми ніколи не зрадимо нашу Батьківщину. Ми будемо дружити з усім світом, спілкуватимемось та співпрацюватимемо на користь нашої країни. Любімо Україну! Бережімо Україну!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...