App Store Google Play

Росія не бажає возз'єднання з Україною

23.06.2010 19:39

Більшість жителів Росії не бажають возз'єднання з Україною в єдину державу, проте вважають, що країни повинні бути дружніми, без віз і кордонів. Об'єднання в єдину державу Росії і України підтримує лише 13% респондентів.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного компанією "Левада-центр".

Згідно з даними дослідження, 64% опитаних вважають, що Росія і Україна повинні бути незалежними, але дружніми державами - з відкритими кордонами, без віз і митниць.

Об'єднання в єдину державу Росії і України підтримує лише 13% респондентів. Ще 17% виступають за те, щоб між Україною і РФ були закриті кордони, введений візовий режим. 6% не змогли відповісти на запитання.

Автори дослідження відзначають, що кількість прихильників возз'єднання в єдину державу з Україною в Росії стало падати після війни на Кавказі в серпні 2008 року.

У цілому більшість опитаних росіян (52%) очікують подальшого поліпшення відносин між Україною і Росією в найближчі роки.

Дослідження проводилося 21-25 травня 2010 року, опрошено 1600 жителів РФ у віці від 18 років у 130 населених пунктах 46 регіонів країни.

Український погляд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...