App Store Google Play

Росія не бажає возз'єднання з Україною

23.06.2010 19:39

Більшість жителів Росії не бажають возз'єднання з Україною в єдину державу, проте вважають, що країни повинні бути дружніми, без віз і кордонів. Об'єднання в єдину державу Росії і України підтримує лише 13% респондентів.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного компанією "Левада-центр".

Згідно з даними дослідження, 64% опитаних вважають, що Росія і Україна повинні бути незалежними, але дружніми державами - з відкритими кордонами, без віз і митниць.

Об'єднання в єдину державу Росії і України підтримує лише 13% респондентів. Ще 17% виступають за те, щоб між Україною і РФ були закриті кордони, введений візовий режим. 6% не змогли відповісти на запитання.

Автори дослідження відзначають, що кількість прихильників возз'єднання в єдину державу з Україною в Росії стало падати після війни на Кавказі в серпні 2008 року.

У цілому більшість опитаних росіян (52%) очікують подальшого поліпшення відносин між Україною і Росією в найближчі роки.

Дослідження проводилося 21-25 травня 2010 року, опрошено 1600 жителів РФ у віці від 18 років у 130 населених пунктах 46 регіонів країни.

Український погляд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...