App Store Google Play

На Дніпропетровщині мер стріляв у людину

22.06.2010 12:21
Мер Тернівки Євген Бондар розстріляв із травматичного пістолета молоду людину.

20 червня мер відпочивав в Павлограді Дніпропетровської області на березі ріки Вовчої. За словами очевидців, для розваги він вибрав досить небезпечний спосіб - прямо на пляжі стріляв із пневматичної рушниці по пляшках. У цей час до річки прийшли викупатися троє хлопців, що проживають неподалік, серед яких був і 22-літній потерпілий Дмитро Лимаренко.

"Ми часто буваємо у відрядженнях, а того дня після роботи поїхали до річку відпочити, випити по пляшці пива", - розповів Дмитро.

"Коли ми приїхали, були тверезими, а він, Бондар, палив по пляшках. Я говорю: "Навіщо ти це робиш? Ми тут відпочиваємо, я дітей воджу сюди". А він: "Та ти знаєш, хто я такий? Я мер Тернівки!" Я йому: "Та мені без різниці, хто ти такий...", - додав він.

"Ми спочатку не повірили, він же не в костюмі був - у плавках. А якщо мер, то поводься пристойно... А потім, коли ми викупалися і стали виходити з води, він покликав мене, дістав пістолет і вистрілив кілька разів, але в мене потрапила тільки одна куля", - розповів потерпілий.

У Центрі громадських зв'язків Дніпропетровського облуправління міліції інцидент підтвердили, але обставини НП представили по-іншому.

За їх інформацією, мер відпочивав з родиною на березі річки. До нього пристала п'яна компанія, і він із зареєстрованого травматичного пістолета відбивався.

За матеріалами "Комсомольская правда в Украине"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...