App Store Google Play

На Дніпропетровщині мер стріляв у людину

22.06.2010 12:21
Мер Тернівки Євген Бондар розстріляв із травматичного пістолета молоду людину.

20 червня мер відпочивав в Павлограді Дніпропетровської області на березі ріки Вовчої. За словами очевидців, для розваги він вибрав досить небезпечний спосіб - прямо на пляжі стріляв із пневматичної рушниці по пляшках. У цей час до річки прийшли викупатися троє хлопців, що проживають неподалік, серед яких був і 22-літній потерпілий Дмитро Лимаренко.

"Ми часто буваємо у відрядженнях, а того дня після роботи поїхали до річку відпочити, випити по пляшці пива", - розповів Дмитро.

"Коли ми приїхали, були тверезими, а він, Бондар, палив по пляшках. Я говорю: "Навіщо ти це робиш? Ми тут відпочиваємо, я дітей воджу сюди". А він: "Та ти знаєш, хто я такий? Я мер Тернівки!" Я йому: "Та мені без різниці, хто ти такий...", - додав він.

"Ми спочатку не повірили, він же не в костюмі був - у плавках. А якщо мер, то поводься пристойно... А потім, коли ми викупалися і стали виходити з води, він покликав мене, дістав пістолет і вистрілив кілька разів, але в мене потрапила тільки одна куля", - розповів потерпілий.

У Центрі громадських зв'язків Дніпропетровського облуправління міліції інцидент підтвердили, але обставини НП представили по-іншому.

За їх інформацією, мер відпочивав з родиною на березі річки. До нього пристала п'яна компанія, і він із зареєстрованого травматичного пістолета відбивався.

За матеріалами "Комсомольская правда в Украине"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...