App Store Google Play

Вілкул наказав заплатити зарплати, інакше посадить за грати

21.06.2010 10:44

З 1 липня керівників підприємств, що не розрахувались з робітниками по зарплаті, буде притягнуто до відповідальності. Таку умови висунув губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул на нараді, що була присвячена проблемам заборгованості по заробітній платі.

Допомагатимуть губернаторові в боротьбі з боржниками будуть прокурор області Михайло Косюта, начальник ГУ МВС в Дніпропетровській області Віктор Бабенко, представники СБУ та МНС  та голови міст і районів, на території яких знаходяться ці підприємства.

Прокуратура перевірятиме чи отримують зарплатню керівники підприємств у той час, коли мають заборгованість перед працівниками, звертатиме увагу на авто, якими їздять горе-начальники та на те, де вони відпочивають. Якщо з'ясується, що керівник не платить зарплату людям, натомість сам розкошує - після 1 липня він опиниться у місцях позбавлення волі.

Виступаючи перед присутніми, Олександр Вілкул дуже жорстко розкритикував присутніх на нараді керівників підприємств-боржників:

- Те, що люди не отримують заробітну плату за свою працю - це злочин, - заявив Вілкул. - Я наполягаю на застосуванні жорстких заходів реагування до кожного керівника, який сьогодні не зрозумів, що заробітну плату необхідно платити вчасно.

На сьогодні проти керівників, які не дотримуються трудового законодавства вже порушено 26 кримінальних справ. 23 особи були притягнуті до адміністративної відповідальності. Звільнено три директори комунальних підприємств. На кінець березня 2010 року в області накопичилось 89 млн. грн. заборгованості по заробітній платі, що складало більше 5% від усієї суми заборгованості в Україні. Борги перед своїми працівниками мали 228 підприємств області. За два місяці загальний борг був скорочений майже на 20%, кожне п'яте підприємство області повністю розрахувалося з працівниками. Обласна влада вбачає у цьому свою заслугу і обіцяє й надалі тримати ситуацію на контролі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...