App Store Google Play

Вілкул наказав заплатити зарплати, інакше посадить за грати

21.06.2010 10:44

З 1 липня керівників підприємств, що не розрахувались з робітниками по зарплаті, буде притягнуто до відповідальності. Таку умови висунув губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул на нараді, що була присвячена проблемам заборгованості по заробітній платі.

Допомагатимуть губернаторові в боротьбі з боржниками будуть прокурор області Михайло Косюта, начальник ГУ МВС в Дніпропетровській області Віктор Бабенко, представники СБУ та МНС  та голови міст і районів, на території яких знаходяться ці підприємства.

Прокуратура перевірятиме чи отримують зарплатню керівники підприємств у той час, коли мають заборгованість перед працівниками, звертатиме увагу на авто, якими їздять горе-начальники та на те, де вони відпочивають. Якщо з'ясується, що керівник не платить зарплату людям, натомість сам розкошує - після 1 липня він опиниться у місцях позбавлення волі.

Виступаючи перед присутніми, Олександр Вілкул дуже жорстко розкритикував присутніх на нараді керівників підприємств-боржників:

- Те, що люди не отримують заробітну плату за свою працю - це злочин, - заявив Вілкул. - Я наполягаю на застосуванні жорстких заходів реагування до кожного керівника, який сьогодні не зрозумів, що заробітну плату необхідно платити вчасно.

На сьогодні проти керівників, які не дотримуються трудового законодавства вже порушено 26 кримінальних справ. 23 особи були притягнуті до адміністративної відповідальності. Звільнено три директори комунальних підприємств. На кінець березня 2010 року в області накопичилось 89 млн. грн. заборгованості по заробітній платі, що складало більше 5% від усієї суми заборгованості в Україні. Борги перед своїми працівниками мали 228 підприємств області. За два місяці загальний борг був скорочений майже на 20%, кожне п'яте підприємство області повністю розрахувалося з працівниками. Обласна влада вбачає у цьому свою заслугу і обіцяє й надалі тримати ситуацію на контролі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...