App Store Google Play

Податкова наповнює бюджет рекордними темпами

16.06.2010 07:14

Податкова звітує про відмінне виконання бюджету. Як заявив на прес-конференції голова ДПА в Дніпропетровській області Сергій Шинкаренко, за 5 місяців поточного року до державної скарбниці від платників податків Дніпропетровщини вже вдалося зібрати 3 мільярди 73 мільйони гривень.

Торік за цей самий період податківці зібрали загалом на 6% менше, а якщо порівнювати збори за травень 2009 та 2010 років, то цьогоріч надходження зросли на 32%.

Місцеві бюджети з початку року отримали 2 млрд. 394 млн. гривень - на 7% більше за п'ятимісячний термін у 2009 і на 13% - за травень того ж року.

Зокрема, 330 мільйонів з зібраних у травні до Держбюджету коштів - податок на прибуток підприємств. Порівняно з травнем минулого року збільшення становить 45%. 318 мільйонів (на 24% більше торішнього показника) - податок на додану вартість, 14 мільйонів (на 141% більше) - акцизний збір та 83 мільйони (на 37% більше) - плата за користування надрами.

Місцеві бюджети наповнились за рахунок податку з доходу фізичних осіб (324 млн, на 16% більше, ніж торік), надходжень з плати за землю (101 млн., на 9% більше), єдиного податку (9 млн. та 7% відповідно), а також  за рахунок податку з власників транспортних заходів - цьогоріч отримано 8 мільйонів гривень, на 39% більше, ніж торік.

Головним чинником зростання податкових надходжень Шинкаренко вважає зростання виробництва в регіоні, що було зафіксоване на рівні 27%. Іншим чинником головний податківець області називає "боротьбу з ухилянням від податків - ефективні перевірки підприємств-мінімізаторів". До попереджених злочинів голова ДПА відніс зменшення збитків піприємств та безпідставні заяви на відшкодування ПДВ. Крім того, податківці, за словами Сергій Шинкаренка, невпинно борються з нелегальною зайнятістю.

Проведені з початку року перевірки залучили до скарбниці 210 млн. "незаконного ПДВ", 133 млн. - незаконних збитків та 23 млн. - податку з доходу фізичних осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...