App Store Google Play

Мером Дніпропетровська стане кандидат, якого підтримає ПР?

14.06.2010 10:37

Експерти вважають, що на виборах мера Дніпропетровська переможе той кандидат, якого підтримає Партія регіонів. Про це повідомляє ІА "Новий міст".

Як відзначає інформагентство, 17 червня Президент України Віктор Янукович має відвідати Дніпропетровськ з робочим візитом. В рамках візиту запланована зустріч Президента з керівництвом області і мером Дніпропетровська Іваном Куліченком. «Новий міст» стверджує, що саме до цієї дати буде приурочено вступ Куліченка до рядів Партії регіонів з метою отримання підтримки на майбутніх виборах мера.

Політичні експерти регіону у свою чергу відзначають, що подібна поведінка Івана Куліченка обумовлена тим, що його рейтинг останніми роками істотно знизився.

"Для Куліченка вступити в Партію регіонів - це останній і єдиний шанс", - вважає політичний оглядач Юрій Райхель. За словами експерта, якщо Партія регіонів не підтримає діючого мера, то він на посаді не залишиться. При цьому пан Райхель сумнівається, що самі регіонали мають бажання підтримувати мера Дніпропетровська.

Експерти також відзначають, що, не дивлячись на свою публічну безпартійність, під час останніх місцевих виборів Іван Куліченко спирався на ресурси місцевого БЮТ. При цьому, як стверджують експерти, співпраця Куліченка з "БЮТівцями" продовжувалася і після виборів, що було особливе помітно в останні місяці роботи прем`єр-міністра Юлії Тимошенко та безпосередньо під час президентської кампанії. За словами політолога Віктора Пащенка, ця співпраця була вигідна меру Дніпропетровська.

Також експерти вважають, що спроби Івана Куліченка "сховатися за рейтингом Президента та Партії регіонів свідчать про його бажання піти від відповідальності за доведене до занепаду міське господарство".

На даний момент мер Іван Куліченко не прокоментував цю інформацію, відзначає інформагентство.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...