App Store Google Play

Мером Дніпропетровська стане кандидат, якого підтримає ПР?

14.06.2010 10:37

Експерти вважають, що на виборах мера Дніпропетровська переможе той кандидат, якого підтримає Партія регіонів. Про це повідомляє ІА "Новий міст".

Як відзначає інформагентство, 17 червня Президент України Віктор Янукович має відвідати Дніпропетровськ з робочим візитом. В рамках візиту запланована зустріч Президента з керівництвом області і мером Дніпропетровська Іваном Куліченком. «Новий міст» стверджує, що саме до цієї дати буде приурочено вступ Куліченка до рядів Партії регіонів з метою отримання підтримки на майбутніх виборах мера.

Політичні експерти регіону у свою чергу відзначають, що подібна поведінка Івана Куліченка обумовлена тим, що його рейтинг останніми роками істотно знизився.

"Для Куліченка вступити в Партію регіонів - це останній і єдиний шанс", - вважає політичний оглядач Юрій Райхель. За словами експерта, якщо Партія регіонів не підтримає діючого мера, то він на посаді не залишиться. При цьому пан Райхель сумнівається, що самі регіонали мають бажання підтримувати мера Дніпропетровська.

Експерти також відзначають, що, не дивлячись на свою публічну безпартійність, під час останніх місцевих виборів Іван Куліченко спирався на ресурси місцевого БЮТ. При цьому, як стверджують експерти, співпраця Куліченка з "БЮТівцями" продовжувалася і після виборів, що було особливе помітно в останні місяці роботи прем`єр-міністра Юлії Тимошенко та безпосередньо під час президентської кампанії. За словами політолога Віктора Пащенка, ця співпраця була вигідна меру Дніпропетровська.

Також експерти вважають, що спроби Івана Куліченка "сховатися за рейтингом Президента та Партії регіонів свідчать про його бажання піти від відповідальності за доведене до занепаду міське господарство".

На даний момент мер Іван Куліченко не прокоментував цю інформацію, відзначає інформагентство.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...