App Store Google Play

15 червня відбудеться 15 запуск ракети-носія "Дніпро"

14.06.2010 15:28

15 червня з пускової бази «Ясний»  в Оренбурзькій області Російської Федерації запланований 15-й пуск ракети-носія «Дніпро» з космічними апаратами «PRISMA» Шведської космічної корпорації та «PICARD» Національного центру космічних досліджень Франції. Про це повідомили в КБ «Південне».

Космічний апарат «PRISMA» складається з двох сполучених в один блок супутників Mango і Tango. Упродовж місяця після запуску вони роз'єднаються: завдання супутників - демонстрація технологій, пов'язаних з наведенням, навігацією та керуванням.

Апарат «PICARD» є науково-дослідним супутником, призначеним для моніторингу характеристик сонця з метою оцінки впливу коливань сонячної активності на клімат Землі.

Разом з космічними апаратами на орбіту буде виведено експериментальну апаратуру - «Блок перспективної авіоніки-1» (БПА-1), призначений для використання у завданням систем навігації цивільних літаків, космічних апаратів та ракет-носіїв.

Апаратура розроблена та виготовлена на харківському НВП «Хартрон-Аркос»  на замовлення Національного космічного агентства України.

Одночасно з підготовкою запуску на пусковій базі «Ясний» готується запуск ракети-носія «Дніпро» з космодрому «Байконур» з німецьким радіолокаційним супутником TanDEM-X, запуск якого планується здійснити 21 червня 2010 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...