App Store Google Play

15 червня відбудеться 15 запуск ракети-носія "Дніпро"

14.06.2010 15:28

15 червня з пускової бази «Ясний»  в Оренбурзькій області Російської Федерації запланований 15-й пуск ракети-носія «Дніпро» з космічними апаратами «PRISMA» Шведської космічної корпорації та «PICARD» Національного центру космічних досліджень Франції. Про це повідомили в КБ «Південне».

Космічний апарат «PRISMA» складається з двох сполучених в один блок супутників Mango і Tango. Упродовж місяця після запуску вони роз'єднаються: завдання супутників - демонстрація технологій, пов'язаних з наведенням, навігацією та керуванням.

Апарат «PICARD» є науково-дослідним супутником, призначеним для моніторингу характеристик сонця з метою оцінки впливу коливань сонячної активності на клімат Землі.

Разом з космічними апаратами на орбіту буде виведено експериментальну апаратуру - «Блок перспективної авіоніки-1» (БПА-1), призначений для використання у завданням систем навігації цивільних літаків, космічних апаратів та ракет-носіїв.

Апаратура розроблена та виготовлена на харківському НВП «Хартрон-Аркос»  на замовлення Національного космічного агентства України.

Одночасно з підготовкою запуску на пусковій базі «Ясний» готується запуск ракети-носія «Дніпро» з космодрому «Байконур» з німецьким радіолокаційним супутником TanDEM-X, запуск якого планується здійснити 21 червня 2010 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...