App Store Google Play

Вінський хоче якнайшвидше провести вибори у Дніпропетровську

11.06.2010 10:53
Місцеві вибори слід провести якомога швидше. Про це заявив Йосип Вінський під час прес-конференції в Інформаційній агенції Новий міст 10 червня. При цьому, він вважає, що для Дніпропетровська ці вибори є надзвичайно нагальними та необхідними з огляду на діючу у місті владу. Точніше  - на її відсутність.

- У Дніпропетровську мера немає, - заявив політик. - Цей висновок я можу зробити судячи з якості ваших доріг.

На думку колишнього міністра транспорту та зв'язку, рішення Верховної Ради про перенесення терміну виборів до місцевих рад на невизначений термін є неконституційним і недемократичним.

- Вибори до місцевих рад потрібно провести якомога швидше і раз та назавжди навести лад у виборчій системі, - заявив політик.

При цьому, Вінський вважає, що система майбутніх виборів в жодному разі не має бути мажоритарною, адже у такий спосіб існує дуже велика ймовірність застосування владою адміністративного ресурсу.

- Саме представницькі органи мають контролювати виконавчу владу, а не навпаки, - наголосив він. - За часів мажоритарної системи 80% усіх депутатів у місцевих радах були чиновниками місцевих адміністрацій.

Компромісною, на думку політика, який, вочевидь, вже розпочинає рекламувати свій політичний проект, має стати змішана виборча система з відкритими партійними списками. При цьому прохідний бар'єр має ставити не більше 1%. Це, на переконання Йосипа Вінського, додасть місцевим радам конкуренції та демократичності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...