App Store Google Play

Вінський хоче якнайшвидше провести вибори у Дніпропетровську

11.06.2010 10:53
Місцеві вибори слід провести якомога швидше. Про це заявив Йосип Вінський під час прес-конференції в Інформаційній агенції Новий міст 10 червня. При цьому, він вважає, що для Дніпропетровська ці вибори є надзвичайно нагальними та необхідними з огляду на діючу у місті владу. Точніше  - на її відсутність.

- У Дніпропетровську мера немає, - заявив політик. - Цей висновок я можу зробити судячи з якості ваших доріг.

На думку колишнього міністра транспорту та зв'язку, рішення Верховної Ради про перенесення терміну виборів до місцевих рад на невизначений термін є неконституційним і недемократичним.

- Вибори до місцевих рад потрібно провести якомога швидше і раз та назавжди навести лад у виборчій системі, - заявив політик.

При цьому, Вінський вважає, що система майбутніх виборів в жодному разі не має бути мажоритарною, адже у такий спосіб існує дуже велика ймовірність застосування владою адміністративного ресурсу.

- Саме представницькі органи мають контролювати виконавчу владу, а не навпаки, - наголосив він. - За часів мажоритарної системи 80% усіх депутатів у місцевих радах були чиновниками місцевих адміністрацій.

Компромісною, на думку політика, який, вочевидь, вже розпочинає рекламувати свій політичний проект, має стати змішана виборча система з відкритими партійними списками. При цьому прохідний бар'єр має ставити не більше 1%. Це, на переконання Йосипа Вінського, додасть місцевим радам конкуренції та демократичності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...