App Store Google Play

Дніпропетровці зібрали 3600 літрів крові

11.06.2010 16:31
За чотири місяці дніпропетровські станції та відділення переливання крові відвідали 5775 донорів, які здали понад 3600 літрів крові. Про це повідомили у департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради.

Перш ніж прийняти донорську кров, її тестують на інфекційну безпечність за допомогою спеціальних тест-систем, потім вона проходить лабораторні дослідження. Після усіх необхідних перевірок донорська кров зберігається спеціальній тарі.

Дніпропетровська обласна станція переливання крові щорічно випускає близько 20 найменувань компонентів і препаратів донорської крові, яких потребують близько 130 тисяч хворих. Зокрема, найбільше крові потребують пацієнти Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова, обласної дитячої лікарні, пологового будинку №2, обласного онкологічного диспансеру та міської дитячої лікарні №6.

Згідно з отриманою інформацією, у Дніпропетровську наразі працюють 4 станції та 21 відділення переливання крові, які щомісячно відвідують близько 80 донорів. У 2009 році у місті донорами стали майже 19 тисяч осіб, вони віддали хворим понад 12 тисяч літрів крові.

У місті та області 6700 донорів удостоєні звання "Почесний донор України", 14 - "Заслужений донор України", 1 - ""ерой України", останній здав кров понад 500 разів.

Довідка: 14 червня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначається Всесвітній День донора крові.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...