App Store Google Play

Дніпропетровці зібрали 3600 літрів крові

11.06.2010 16:31
За чотири місяці дніпропетровські станції та відділення переливання крові відвідали 5775 донорів, які здали понад 3600 літрів крові. Про це повідомили у департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради.

Перш ніж прийняти донорську кров, її тестують на інфекційну безпечність за допомогою спеціальних тест-систем, потім вона проходить лабораторні дослідження. Після усіх необхідних перевірок донорська кров зберігається спеціальній тарі.

Дніпропетровська обласна станція переливання крові щорічно випускає близько 20 найменувань компонентів і препаратів донорської крові, яких потребують близько 130 тисяч хворих. Зокрема, найбільше крові потребують пацієнти Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова, обласної дитячої лікарні, пологового будинку №2, обласного онкологічного диспансеру та міської дитячої лікарні №6.

Згідно з отриманою інформацією, у Дніпропетровську наразі працюють 4 станції та 21 відділення переливання крові, які щомісячно відвідують близько 80 донорів. У 2009 році у місті донорами стали майже 19 тисяч осіб, вони віддали хворим понад 12 тисяч літрів крові.

У місті та області 6700 донорів удостоєні звання "Почесний донор України", 14 - "Заслужений донор України", 1 - ""ерой України", останній здав кров понад 500 разів.

Довідка: 14 червня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначається Всесвітній День донора крові.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...