App Store Google Play

Помер Олександр Зінченко

10.06.2010 09:53

Учора на 54-му році життя помер депутат Київради від БЮТ Олександр Зінченко. Про це повідомила прес-секретар Зінченка Ганна Калина.

За її словами, Олександр Зінченко помер у лікарні "Феофанія". При цьому прес-секретар не повідомила про причини смерті Олександра Зінченка, пообіцявши, що детальну інформацію надасть завтра, 10 червня.

Олександр Зінченко народився 16 квітня 1957 року у місті Славута Хмельницької області.

У 1979 році закінчив Чернівецький держуніверситет (фізик, викладач фізики), у 1992 році - московську Академію суспільних наук за фахом "політологія". З 1979 по 1983 рр. працював інженером кафедри теоретичної фізики Чернівецького держуніверситету. З 1983 по 1992 рр. зробив кар`єру в комсомолі. Почав заступником секретаря університетського комітету ЛКСМУ, а закінчив головою виконкому координаційної ради ЦК ВЛКСМ в Москві.

З 1992 по 1998 рр. Зінченко працював у бізнес-структурах. У 1995-1998 рр. був гендиректором ЗАТ "Українська незалежна ТБ-корпорація (телеканалу "Інтер")", створеного за його безпосередньої участі.

У 1998 і 2002 рр. обирався народним депутатом України. У Верховній Раді ІІІ скликання очолював фракцію СДПУ(о). У парламенті IV скликання був заступником голови парламенту (до січня 2005 року).

З січня по вересень 2005 р. Олександр Зінченко обіймав посаду державного секретаря України (очолював Секретаріат Президента Віктора Ющенка).

У 2008 році став депутатом Київради від БЮТ.

11 лютого 2009 року був призначений директором Національного космічного агентства України.

Після приходу до влади уряду Миколи Азарова 17 березня 2010 р. пішов у відставку.

У лютому 2009 уряд Юлії Тимошенко призначив Зінченка директором Національного космічного агентства України. Він пішов у відставку з цієї посади після призначення уряду Миколи Азарова у березні 2010.

16 квітня йому виповнилося 53 роки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...