App Store Google Play

Помер Олександр Зінченко

10.06.2010 09:53

Учора на 54-му році життя помер депутат Київради від БЮТ Олександр Зінченко. Про це повідомила прес-секретар Зінченка Ганна Калина.

За її словами, Олександр Зінченко помер у лікарні "Феофанія". При цьому прес-секретар не повідомила про причини смерті Олександра Зінченка, пообіцявши, що детальну інформацію надасть завтра, 10 червня.

Олександр Зінченко народився 16 квітня 1957 року у місті Славута Хмельницької області.

У 1979 році закінчив Чернівецький держуніверситет (фізик, викладач фізики), у 1992 році - московську Академію суспільних наук за фахом "політологія". З 1979 по 1983 рр. працював інженером кафедри теоретичної фізики Чернівецького держуніверситету. З 1983 по 1992 рр. зробив кар`єру в комсомолі. Почав заступником секретаря університетського комітету ЛКСМУ, а закінчив головою виконкому координаційної ради ЦК ВЛКСМ в Москві.

З 1992 по 1998 рр. Зінченко працював у бізнес-структурах. У 1995-1998 рр. був гендиректором ЗАТ "Українська незалежна ТБ-корпорація (телеканалу "Інтер")", створеного за його безпосередньої участі.

У 1998 і 2002 рр. обирався народним депутатом України. У Верховній Раді ІІІ скликання очолював фракцію СДПУ(о). У парламенті IV скликання був заступником голови парламенту (до січня 2005 року).

З січня по вересень 2005 р. Олександр Зінченко обіймав посаду державного секретаря України (очолював Секретаріат Президента Віктора Ющенка).

У 2008 році став депутатом Київради від БЮТ.

11 лютого 2009 року був призначений директором Національного космічного агентства України.

Після приходу до влади уряду Миколи Азарова 17 березня 2010 р. пішов у відставку.

У лютому 2009 уряд Юлії Тимошенко призначив Зінченка директором Національного космічного агентства України. Він пішов у відставку з цієї посади після призначення уряду Миколи Азарова у березні 2010.

16 квітня йому виповнилося 53 роки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...