App Store Google Play

IKEA в Дніпропетровську не буде – ніде побудуватись

08.06.2010 17:57

Шведський роздрібний концерн IKEA заморозив проекти щодо виходу на український ринок. Як пише "Коммерсант-Україна", рітейлер відклав будівництво першого магазину мережі в Одеській області та пошук нових ділянок під свої торгові центри.

Видання нагадує, що про плани з будівництва шести торгових центрів на території України IKEA заявила ще в 2005 році. Обсяг інвестицій у проект на той момент оцінювався в 1,7 мільярда доларів.

Перші магазини концерн планував звести в Києві та Дніпропетровську. Однак ані в столиці, ані у Дніпропетровську компанії не вдалося домовитися з місцевою владою про виділення відповідних за розміром ділянок. Представники концерну неодноразово відзначали, що земля пропонувалася за завищеними цінами.

Намагаючись подолати спротив внутрішнього ринку, восени 2009 року IKEA купила землю в Одеській області, проте будівництво на ділянці так і не почалося.

Разом з тим, пише газета, закупівельний офіс IKEA в Україні продовжить розвивати співпрацю з місцевими виробниками меблів і товарів для дому.

IKEA - найбільша в світі роздрібна мережа з торгівлі меблями і предметами домашнього ужитку. Компанія управляє більш ніж 270 магазинами в 36 країнах.

Нагадаємо також, що рішенням однієї лише сесії від 24 лютого цього року дніпропетровська міськрада роздала безкоштовно близько 60 гектарів земель у користування мешканцям міста, більшість із яких - чиновники міського та районних виконкомів, представники правоохоронних органів та інші "зацікавлені особи". Також звертаємо увагу, що не перший рік поспіль у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Дніпропетровська одним з головних пріоритетів діяльності міської влади є "залучення іноземних інвестицій та сприяння покращенню міжнародного іміджу нашого міста, його привабливості для іноземних партнерів".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...
Ну, ось і прийшов місяць-вересень, з якого традиційно починається навчальний рік у школярів та студентів. Цього року перше вересня можна було б назвати особливим. Як-не-як влітку вступив в дію закон п...