App Store Google Play

IKEA в Дніпропетровську не буде – ніде побудуватись

08.06.2010 17:57

Шведський роздрібний концерн IKEA заморозив проекти щодо виходу на український ринок. Як пише "Коммерсант-Україна", рітейлер відклав будівництво першого магазину мережі в Одеській області та пошук нових ділянок під свої торгові центри.

Видання нагадує, що про плани з будівництва шести торгових центрів на території України IKEA заявила ще в 2005 році. Обсяг інвестицій у проект на той момент оцінювався в 1,7 мільярда доларів.

Перші магазини концерн планував звести в Києві та Дніпропетровську. Однак ані в столиці, ані у Дніпропетровську компанії не вдалося домовитися з місцевою владою про виділення відповідних за розміром ділянок. Представники концерну неодноразово відзначали, що земля пропонувалася за завищеними цінами.

Намагаючись подолати спротив внутрішнього ринку, восени 2009 року IKEA купила землю в Одеській області, проте будівництво на ділянці так і не почалося.

Разом з тим, пише газета, закупівельний офіс IKEA в Україні продовжить розвивати співпрацю з місцевими виробниками меблів і товарів для дому.

IKEA - найбільша в світі роздрібна мережа з торгівлі меблями і предметами домашнього ужитку. Компанія управляє більш ніж 270 магазинами в 36 країнах.

Нагадаємо також, що рішенням однієї лише сесії від 24 лютого цього року дніпропетровська міськрада роздала безкоштовно близько 60 гектарів земель у користування мешканцям міста, більшість із яких - чиновники міського та районних виконкомів, представники правоохоронних органів та інші "зацікавлені особи". Також звертаємо увагу, що не перший рік поспіль у Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Дніпропетровська одним з головних пріоритетів діяльності міської влади є "залучення іноземних інвестицій та сприяння покращенню міжнародного іміджу нашого міста, його привабливості для іноземних партнерів".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...