App Store Google Play

СБУ викрила фінансові оборудки дніпропетровської влади

07.06.2010 16:47

Під час перевірки матеріалів щодо протиправного використання бюджетних коштів під час будівництва об'єктів соціальної інфраструктури міста співробітники Управління СБ України у Дніпропетровській області викрили схему, за якою з міського бюджету було привласнено близько 700 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Дніпропетровській області. Як встановили правоохоронці, у вересні 2008 року одне з приватних підприємств виграло конкурс на будівництво модульної котельні в одному з районів обласного центру.

Отримавши 2 млн 250 тис. грн бюджетних коштів, забудовники закупили спеціалізоване обладнання у фіктивних фірм-посередників за ціною, що суттєво перевищує ринкову.

Незаконно отримані таким чином гроші були через "конвертаційні центри" переведені у готівку та привласнені посадовими особами фірми-забудовника. Крім інших правопорушень, було встановлено, що під час будівництва котельні використовувались конструкційні матеріали та обладнання сумнівної якості з ознаками вторинного використання.

За висновками експертів, вони не відповідають вимогам державних стандартів і не можуть застосовуватись при будівництві громадських споруд.

За даним фактом слідчими СБУ у Дніпропетровській області, порушено кримінальну справу за ч. 5 ст.191 "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем" Кримінального кодексу України, за якою передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...