App Store Google Play

СБУ викрила фінансові оборудки дніпропетровської влади

07.06.2010 16:47

Під час перевірки матеріалів щодо протиправного використання бюджетних коштів під час будівництва об'єктів соціальної інфраструктури міста співробітники Управління СБ України у Дніпропетровській області викрили схему, за якою з міського бюджету було привласнено близько 700 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Дніпропетровській області. Як встановили правоохоронці, у вересні 2008 року одне з приватних підприємств виграло конкурс на будівництво модульної котельні в одному з районів обласного центру.

Отримавши 2 млн 250 тис. грн бюджетних коштів, забудовники закупили спеціалізоване обладнання у фіктивних фірм-посередників за ціною, що суттєво перевищує ринкову.

Незаконно отримані таким чином гроші були через "конвертаційні центри" переведені у готівку та привласнені посадовими особами фірми-забудовника. Крім інших правопорушень, було встановлено, що під час будівництва котельні використовувались конструкційні матеріали та обладнання сумнівної якості з ознаками вторинного використання.

За висновками експертів, вони не відповідають вимогам державних стандартів і не можуть застосовуватись при будівництві громадських споруд.

За даним фактом слідчими СБУ у Дніпропетровській області, порушено кримінальну справу за ч. 5 ст.191 "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем" Кримінального кодексу України, за якою передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...