App Store Google Play

13 років минуло. А зсув і досі там

07.06.2010 16:36

Сьогодні минає 13 років із дня трагедії на житловому масиві «Тополя»у Дніпропетровську. Тоді через масштабний зсув ґрунту під землю пішов багатоповерховий будинок, два дитячі садки і школа.

Надзвичайна подія сталася 6 червня 1997 року, о сьомій ранку. Рятувальники встигли вивести надвір всіх жителів будинку, крім однієї людини.

За 13 років після трагедії проблема зсувів у Дніпропетровську не вирішена. Мешканці «Тополі» досі живуть у страху. Вони звернулися до депутатів міської ради із заявою про те, що ситуація 1997 року може повторитись.

За свідченнями мешканців, стан водопостачальних мереж у багатьох житлових будинках житлового масиву незадовільний: вода просочується крізь комунікації, затоплює підвали, що призводить до ґрунтових змін, на стінах будинків проступають тріщини.

Мешканці «Тополі» вимагають від влади негайного проведення інженерно-геодезичних досліджень і вжиття заходів для попередження зсуву.

Нині у Дніпропетровську є майже два десятка зсувних зон, в основному поблизу балок. На них розташовано майже 400 будинків.

Радіо Свобода

Теги: зсув, Тополя

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...