App Store Google Play

13 років минуло. А зсув і досі там

07.06.2010 16:36

Сьогодні минає 13 років із дня трагедії на житловому масиві «Тополя»у Дніпропетровську. Тоді через масштабний зсув ґрунту під землю пішов багатоповерховий будинок, два дитячі садки і школа.

Надзвичайна подія сталася 6 червня 1997 року, о сьомій ранку. Рятувальники встигли вивести надвір всіх жителів будинку, крім однієї людини.

За 13 років після трагедії проблема зсувів у Дніпропетровську не вирішена. Мешканці «Тополі» досі живуть у страху. Вони звернулися до депутатів міської ради із заявою про те, що ситуація 1997 року може повторитись.

За свідченнями мешканців, стан водопостачальних мереж у багатьох житлових будинках житлового масиву незадовільний: вода просочується крізь комунікації, затоплює підвали, що призводить до ґрунтових змін, на стінах будинків проступають тріщини.

Мешканці «Тополі» вимагають від влади негайного проведення інженерно-геодезичних досліджень і вжиття заходів для попередження зсуву.

Нині у Дніпропетровську є майже два десятка зсувних зон, в основному поблизу балок. На них розташовано майже 400 будинків.

Радіо Свобода

Теги: зсув, Тополя

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...