App Store Google Play

Ані уряд, ані опозиція не знають реальних потреб людей - Наливайченко

06.06.2010 16:01

Лідер громадської ініціативи «Оновлення країни» Валентин Наливайченко переконаний, що ні нинішній уряд, ні опозиція не знають реальних потреб людей, не тримають слова і не вирішують проблем українців. Про це він заявив під час інтернет-конференції у «Лігабізнесінформ».

Він нагадав, що нинішній уряд на виборах обіцяв підвищення мінімальних зарплат та пенсій, однак не виконує обіцяного. Натомість, за його словами, на своє утримання Кабмін збільшив фінансування на 15-20%. «Це в десять разів більше, ніж річне фінансування боротьби зі СНІДом або туберкульозом у всій Україні», - зауважив Наливайченко.

 «Ми наполягаємо, щоб це підвищення з Кабміну було знято і спрямоване на боротьбу з туберкульозом у Донецькій, Луганській, Харківській областях», - заявив лідер Громадської ініціативи. - «Оновлення країни» протягом цього місяця направить в уряд список тих лікувальних закладів, куди потрібно доставити обладнання, ліки, провести безкоштовне обстеження людей».

Також Наливайченко заявив, що запропонований урядом держбюджет не відповідає не тільки обіцянкам, а й реальним потребам українців, насамперед дітей, пенсіонерів, працівників бюджетної сфери: «Дефіцит бюджету збільшується катастрофічними темпами. Обіцянки були протилежні».

 «Тому наша програма оновлення країни буде основною для того, щоб бюджет був реальний і спрямований не на фінансування влади, а на фінансування конкретних лікарень, шкіл, доріг у селах та містах України», - підкреслив Наливайченко.

Разом з тим Наливайченко наголосив, що нинішня опозиція бореться за портфелі та доступ до державних ресурсів на власну користь.

 «У нас на сьогодні опозиція - це небажання займати будь-яку позицію, коли справа стосується національних інтересів. Приклад - голосування за так звані «харківські угоди». Жоден з опозиціонерів не проголосував проти», - відзначив Наливайченко.

Водночас лідер «Оновлення країни» додав, що участь у Комітеті захисту України можлива лише за певних обставин - це не повинен бути черговий проект під одну політичну силу і одного лідера. «Одна політична сила не може претендувати на те, щоб керувати всією країною, одна ідеологія не може бути порятунком для всієї країни», - підкреслив Наливайченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...