App Store Google Play

Коломойський заборонив австрійцям літати в Дніпропетровськ

04.06.2010 10:22
Про факт фактичного витіснення конкурентів з міжнародних авіаційних перевезень повідомляє Weekly.UA з посиланням на австрійську "Ді Прессе".

Як йдеться в повідомленні, з 1 травня літакам авіакомпанії "Австрійські авіалінії" (AUA) заборонено приземлятися в аеропорті Дніпропетровська. Замість цього доводиться сідати на маленькому аеродромі Запоріжжя, звідки пасажирів везуть 70 км автобусами. Офіційна причина, оголошена компанії представниками аеропорту: плановий ремонт злітно-посадкової смуги.

Дивно, зауважує австрійське видання, що літаки всіх інших авіакомпанії в Дніпропетровськ нормально літають і на "розібрану" смугу сідають. Тому є підстави стверджувати про реальні причини проблем австрійців, а саме конфлікт із "Дніпроавіа".

Як відомо, за цією компанією стоїть один з найбільших концернів України: група Приватбанку олігарха Ігоря Коломойського. Контрольний пакет акцій "Дніпроавіа" він придбав у серпні 2009-го.

На думку австрійського видання, компанія AUA викликала невдоволення Коломойського тим, що продала в середині квітня 2010 року 22,5% своїх акцій партнерам на внутрішньому ринку України. Ймовірно, таким партнером стали "Міжнародні Авіалінії України", а не компанія Коломойського.

У київському представництві AUA підтвердили факт продажу акцій, втім, не називаючи прізвища чи компанії покупця. Єдине, що він відзначив, це факт, що "покупцем напевно був не Коломойський".

"Дніпроавіа" тим часом продовжує літати у Відень, фактично монополізувавши маршрут. Австрійці вважають це кричущою дискримінацією й уже звернулися зі скаргою до Австрійського управління цивільної авіації та до Єврокомісії. Чи вплинуть ці поважні структури на дніпропетровського бізнесмена - покаже час.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...