App Store Google Play

Коломойський заборонив австрійцям літати в Дніпропетровськ

04.06.2010 10:22
Про факт фактичного витіснення конкурентів з міжнародних авіаційних перевезень повідомляє Weekly.UA з посиланням на австрійську "Ді Прессе".

Як йдеться в повідомленні, з 1 травня літакам авіакомпанії "Австрійські авіалінії" (AUA) заборонено приземлятися в аеропорті Дніпропетровська. Замість цього доводиться сідати на маленькому аеродромі Запоріжжя, звідки пасажирів везуть 70 км автобусами. Офіційна причина, оголошена компанії представниками аеропорту: плановий ремонт злітно-посадкової смуги.

Дивно, зауважує австрійське видання, що літаки всіх інших авіакомпанії в Дніпропетровськ нормально літають і на "розібрану" смугу сідають. Тому є підстави стверджувати про реальні причини проблем австрійців, а саме конфлікт із "Дніпроавіа".

Як відомо, за цією компанією стоїть один з найбільших концернів України: група Приватбанку олігарха Ігоря Коломойського. Контрольний пакет акцій "Дніпроавіа" він придбав у серпні 2009-го.

На думку австрійського видання, компанія AUA викликала невдоволення Коломойського тим, що продала в середині квітня 2010 року 22,5% своїх акцій партнерам на внутрішньому ринку України. Ймовірно, таким партнером стали "Міжнародні Авіалінії України", а не компанія Коломойського.

У київському представництві AUA підтвердили факт продажу акцій, втім, не називаючи прізвища чи компанії покупця. Єдине, що він відзначив, це факт, що "покупцем напевно був не Коломойський".

"Дніпроавіа" тим часом продовжує літати у Відень, фактично монополізувавши маршрут. Австрійці вважають це кричущою дискримінацією й уже звернулися зі скаргою до Австрійського управління цивільної авіації та до Єврокомісії. Чи вплинуть ці поважні структури на дніпропетровського бізнесмена - покаже час.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...