App Store Google Play

Коломойський заборонив австрійцям літати в Дніпропетровськ

04.06.2010 10:22
Про факт фактичного витіснення конкурентів з міжнародних авіаційних перевезень повідомляє Weekly.UA з посиланням на австрійську "Ді Прессе".

Як йдеться в повідомленні, з 1 травня літакам авіакомпанії "Австрійські авіалінії" (AUA) заборонено приземлятися в аеропорті Дніпропетровська. Замість цього доводиться сідати на маленькому аеродромі Запоріжжя, звідки пасажирів везуть 70 км автобусами. Офіційна причина, оголошена компанії представниками аеропорту: плановий ремонт злітно-посадкової смуги.

Дивно, зауважує австрійське видання, що літаки всіх інших авіакомпанії в Дніпропетровськ нормально літають і на "розібрану" смугу сідають. Тому є підстави стверджувати про реальні причини проблем австрійців, а саме конфлікт із "Дніпроавіа".

Як відомо, за цією компанією стоїть один з найбільших концернів України: група Приватбанку олігарха Ігоря Коломойського. Контрольний пакет акцій "Дніпроавіа" він придбав у серпні 2009-го.

На думку австрійського видання, компанія AUA викликала невдоволення Коломойського тим, що продала в середині квітня 2010 року 22,5% своїх акцій партнерам на внутрішньому ринку України. Ймовірно, таким партнером стали "Міжнародні Авіалінії України", а не компанія Коломойського.

У київському представництві AUA підтвердили факт продажу акцій, втім, не називаючи прізвища чи компанії покупця. Єдине, що він відзначив, це факт, що "покупцем напевно був не Коломойський".

"Дніпроавіа" тим часом продовжує літати у Відень, фактично монополізувавши маршрут. Австрійці вважають це кричущою дискримінацією й уже звернулися зі скаргою до Австрійського управління цивільної авіації та до Єврокомісії. Чи вплинуть ці поважні структури на дніпропетровського бізнесмена - покаже час.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...