App Store Google Play

Хто на конференцію, а тушки – в коаліцію

04.06.2010 09:24

В переддень обласної конференції партії "Батьківщина" один з її членів - народний депутат шостого скликання Микола Трайдук - подав заяву про вступ до коаліції "Стабільність та реформи". Про це перед початком чергового засідання Верховної Ради оголосив спікер Володимир Литвин.

Микола Трайдук був обраний народним депутатом України на позачергових виборах до Верховної Ради 30 вересня 2007 року від Блоку Юлії Тимошенко майже останнім - за порядковим номером 152 з 156 місць, набраних блоком.

Депутата Трайдук в даний час є головою підкомітету з питань місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, а також опікується питаннями Співдружності Незалежних Держав.

Має за 3 роки депутатства 5 виступів з місця і 15 - з трибуни, щоправда, сконцентровані вони всі в три робочі дні: 18.12.2007, 31.03.2009 та 23.10.2009.

Небагатослівний депутат Трайдук є автором 135 проектів законів та постанов Верховної Ради, більшість з яких стосується Закону про місцеве самоврядування та регулювання державної служби.

Відомий також депутатськими запитами до Генерального прокурора Медведька щодо розслідування діяльності голови окружного адміністративного суду Києва Бачуна.

Симптоматично, що Микола Трайдук за день до обласної звітно-виборної конференції партії "Батьківщина", з лав якої він так і не вийшов, згадав, що він не "депутат від БЮТ", а "представник у Верховній Раді від Кривого Рогу".

Нагадаємо, раніше інший представник БЮТ у Верховній Раді - Святослав Олійник - зробив схожу заяву, назвавшись, щоправда, "представником інтересів хліборобів Синельниківщини". Щоправда, на відміну від Трайдука для демонстрації своєї незалежності від БЮТ Олійник не пішов у "коаліцію тушок".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...