App Store Google Play

Хто на конференцію, а тушки – в коаліцію

04.06.2010 09:24

В переддень обласної конференції партії "Батьківщина" один з її членів - народний депутат шостого скликання Микола Трайдук - подав заяву про вступ до коаліції "Стабільність та реформи". Про це перед початком чергового засідання Верховної Ради оголосив спікер Володимир Литвин.

Микола Трайдук був обраний народним депутатом України на позачергових виборах до Верховної Ради 30 вересня 2007 року від Блоку Юлії Тимошенко майже останнім - за порядковим номером 152 з 156 місць, набраних блоком.

Депутата Трайдук в даний час є головою підкомітету з питань місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, а також опікується питаннями Співдружності Незалежних Держав.

Має за 3 роки депутатства 5 виступів з місця і 15 - з трибуни, щоправда, сконцентровані вони всі в три робочі дні: 18.12.2007, 31.03.2009 та 23.10.2009.

Небагатослівний депутат Трайдук є автором 135 проектів законів та постанов Верховної Ради, більшість з яких стосується Закону про місцеве самоврядування та регулювання державної служби.

Відомий також депутатськими запитами до Генерального прокурора Медведька щодо розслідування діяльності голови окружного адміністративного суду Києва Бачуна.

Симптоматично, що Микола Трайдук за день до обласної звітно-виборної конференції партії "Батьківщина", з лав якої він так і не вийшов, згадав, що він не "депутат від БЮТ", а "представник у Верховній Раді від Кривого Рогу".

Нагадаємо, раніше інший представник БЮТ у Верховній Раді - Святослав Олійник - зробив схожу заяву, назвавшись, щоправда, "представником інтересів хліборобів Синельниківщини". Щоправда, на відміну від Трайдука для демонстрації своєї незалежності від БЮТ Олійник не пішов у "коаліцію тушок".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...